Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tegyük fel van egy csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tegyük fel van egy csaj, aki gyakran odabújik hozzám, és folyton ő keresi a társaságom amint hazaér a munkából (egy házban lakunk londonban) akkor érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Tudom ez így elsőre "én honnan tudjam?" kategória,de mégis.. honnan tudhatom csak barátnak "tart-e",vagy többet akar tőlem?vannak tutibiztos jelek?

Azért kérdezem,mert én kövér vagyok,ő meg 50 kiló vasággyal kategória.. :D( nem vagyok kövér,csak van egy nagy hasam,és egy tokám,tehát van rajtam egy 17 kiló felesleg.. És nem hiszem hogy érdeklődhet irántam..

Az előbb mondta is hogy a vékony kanokat szereti.. Vajon elképzelhető,hogy csak a belső miatt vonzódjon hozzám?


2012. jan. 28. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hozzátok is benézhetne Golyófogú Tony...
2012. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

lehet célzás volt, hogy adj le pár kilót.

de am lehet szerelmes beléd. vannak pasik, kiknek a személyisége felül múlja a külsejét minden szempontból.

ha sokat ölelget bújik és simogat, akkor úgy 75-80%, hogy tetszel neki

2012. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Biztos téged néz a plüssmacijának. Most nem azért, de mit kellene még csinálnia annak a lánynak, hogy kapcsolj? Térdeljen le és szeressen? Szerintem még az sem lenne elég...


19f

2012. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan bejössz neki! Én nem bújnék olyan pasihoz, akinek nem érezném magam jól a közelében, nem szeretném az illatát. Az én szerelmem nagyon vékony pasi, rjtam meg van kb. 25 kg felesleg, de ez nem befolyásolja az érzelmeket!

Szóval, legyél kedves, figyelmes és hódítsd meg még jobban!:-)

2012. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni,és a storyhoz tartozik,hogy nekem van munkám,nagyon jól keresek,míg ő most egy elég szar munkahelyen dolgozik,nagyon kevés fizuér.Ez számít?én ugy tippelem,tetszik neki hogy magabiztos vagyok,van lóvém és ezáltan szabadon mozgok.Ez még nemis baj,de attól félek csak barátként kihasznál(hogy segítsek neki boldogulni).Ugyanakkor tudom(hogy mindegy az lényegtelen) hogy az ex barátjának akit otthagyott most írja minden nap hogy szeretlek <3 meg hiányzol,de mikor kérdezem van-e most kan az életében azt mondja senki.. Akkor vajon most nekem hazudhat,vagy neki??

Ugyanakkor tényleg sokat bújik,meg majdhogynem megse tud lenni nélkülem ha itthonvan.Meg szívesen eljön velem bárhova munka után is.

Bocs a rinyáért,de tényleg nemtudom mi a szitu.Aszittem ismerem a nőket,erre most ez..

2012. jan. 28. 22:15
 6/19 anonim ***** válasza:
Minden not nem fogsz sose kiismerni, ok sem mind egyformak! Viszont az alapjan amiket elmondtal eselyes, hogy a penz nagyot nyom a lattban!
2012. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ha nincs kan mért írja exnek h szereti?vagy hasonlo.ha jó a válasz kezdj már vele valamit:D
2012. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem kérdezhetem meg,mondjuk úgy hogy ezt nemszabadna tudnom.. :D Egyet még had kérdezzek:ma este party volt a házban,iszogattunk,beszélgettünk,ilyesmi.És mikor kettesben maradtunk adott egy jóéjt puszit,meg megölelt.Ez már nemlehet baráti,vagy lehet? Szerintem kizárt.

Igazándiból tudom hogy ezek egyértelmű jelek,de valahogy nemtudom elhinni hogy szerethet kövér létére,annak ellenére hogy ő vagy 48 kiló énmeg vagy 108.. :O Plusz neki mindíg a vékony pasik jöttek be.. Ma megkérdeztem mi fontos egy pasiban,erre azt válaszolta legyen olyan vékony mint ő... Ennek ellenére lehet esélyem?Ezt hiszem el nehezen.. Folyton attól félek lehet hogy csak a szeretethiányát pótolja velem?

2012. jan. 29. 00:10
 9/19 anonim ***** válasza:

szerethet, annak ellenére hogy kövér vagy. Én is gyerekkoromtól kezdve kövér voltam, és utólag tudom, hogy volt olyan aki szerelmes volt belém. Azóta mondjuk lefogytam, más lett a felállás.

az meglehet, hogy kihasznál a pénz miatt, de hadd kérdezzek valamit...a csaj angol? én is külföldön lakom, és ahogy észrevettem, itt nem nagyon jellemző, hogy kihasználnák az embert ilyesmi miatt. Persze mindenhol vannak kivételek, de nem ez lenne az alapfeltevésem. Azért vigyázz és legyél óvatos, lehet mind2töknél próbálkozik, és az lesz a nyerő aki bedől neki, a másik meg le lesz sz.rva.

2012. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jogos,elfelejtettem írni hogy magyar.. elnézést.
2012. jan. 29. 00:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!