Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tegyük fel van egy csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tegyük fel van egy csaj, aki gyakran odabújik hozzám, és folyton ő keresi a társaságom amint hazaér a munkából (egy házban lakunk londonban) akkor érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Tudom ez így elsőre "én honnan tudjam?" kategória,de mégis.. honnan tudhatom csak barátnak "tart-e",vagy többet akar tőlem?vannak tutibiztos jelek?

Azért kérdezem,mert én kövér vagyok,ő meg 50 kiló vasággyal kategória.. :D( nem vagyok kövér,csak van egy nagy hasam,és egy tokám,tehát van rajtam egy 17 kiló felesleg.. És nem hiszem hogy érdeklődhet irántam..

Az előbb mondta is hogy a vékony kanokat szereti.. Vajon elképzelhető,hogy csak a belső miatt vonzódjon hozzám?


2012. jan. 28. 21:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

22:08 vagyok ismét. Teljesen jogos az aggodalmad.Nagyon nehéz eldönteni, hogy az ember mire kell, tényleg önmagáért szeretik-e. Gondolom a 20-as éveitek elején vagytok. Hát én már a 30-as éveim végén és nekem is hasonló: Mint írtam nálunk fordítva van, pasim nincs 60 kg és pedig 25-30 kg-mal több. Bár az az igazság, hogy szerencsére még így is sokan vonzónak találnak. Az anyagi helyzet is hasonló: én normál körülmények között élek, pasi nagyon vacakul, gyakran kajára sincs pénze...tudod itthon nagyon rosszul megy a vállalkozók nagy részének:-( Én is néha arra gondolok, hogy lehet, hogy azért is jön, hogy kajáljon és nem is szeret igazán. Nehéz amúgy is rájönni, mert zárkózott!:-(

Tudod, az jutott az eszembe, hogy ugrszd ki valahogy a nyulat a bokorból. Kérj valamilyen szivességet, ami bizonyítaná, hogy fontos vagy-e! A másik: Mesélj egy csajról, aki nagyon rád van kattanva...milyen képet vág?:-)

2012. jan. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

00:17 vagyok.

az előttem szóló ötletei jók egyébként:). még csak annyit, hogy ha magyar, akkor saját tapasztalataim alapján vagy nagyon jó fej, vagy nagyon nem.

2012. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Tegnapi 22:55 vok,szerintem kérdez rá nyiltan a dolgokra!am meg hol látad h írta h szereti az exét?ha valmi nyilvános helyen akor nem gáz
2012. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Faszbúkon írja neki minden beszélgetés alkalmával.(most ebbe ne menjünk bele).Nem is az hogy féltékeny vagyok,hiszen ő otthon van énmeg itt.(mármint a másik tag.) Egyszerűen csak itt valami nekem nem kóser..

(Tegnap pl. pont mellette ültem az ágyon,mikor írta neki.. gépezett nállam egy kicsit.Még kérdezte is,hogykell szivecskét írni... XD )

2012. jan. 30. 15:18
 15/19 anonim ***** válasza:
Főleg kérdez rá hát elötted csinálta,am meg legyél már férfi bzdmeg! és beszélges vele a dolgokról!
2012. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
kamus cucc
2012. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet? Amúgy hány éves a lány?
2012. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki normálisan válaszolt.Pénteken elvittem kajálni,ott rákérdeztem.Azt mondta,egyenlőre nem akar pasit,éshogy úgytekint rám mint egy barát.. Illetve hogy kicsit parázott hogy többet akarok(ezt én kérdeztem,hogy parázott-e ettől,és beismerte).Tehát elvileg barátok vagyunk.Ami nem tiszta,hogy a testbeszéde továbbra is gyanús:folyamatosan simogatjuk egymást,a testbeszédünk alapján külsős emberek szerint mintha egy pár lennénk.ilyeneket mondogat folyton hogy minden napja szép miattam,meghogy alig várja hogy hazaérjen és velem legyen,simogatja az arcom,ilyesmik.. Tegnap azt is mondta hogy fontos vagyok neki(idézem:"neki Éva fontos,nekem meg Te.." ) Ugyanakkor folyamatosan keres,tényleg nagyon ragaszkodik hozzám,láthatólag.

Most tényleg van ilyen barátság csajoknál??Eddig még soha nem volt csajbarátom,mindet vagy megdugtam vagy hagytam a francba mikor láttam hogy esélytelen.. Most ebbe ugye belevagyok "kényszerítve"(így hogy lakótárs nem mondhatom hogy felejts el). És mivel még soha nem volt még velem ilyen,nemtudom mi fér bele egy normális fiú-lány barátságba.. Szerintem ez kicsit sok,de lehet földhözragadt vagyok.

2012. febr. 6. 14:07
 19/19 anonim ***** válasza:

Csábítsd el, esélyes vagy nála és fél kapcsolatba kezdeni.

Én elsőnek elmennék vele bulizni és innák vele valamit, ha feloldódik és táncra kerül a sor akkor öleld át jó szorosan, ha meg elérkezik a pillanat nézz mélyen a szemébe és közelíts felé és csókold meg...

Ha a csók után visszacsókol akkor szerelmes beléd, ha el zárkózik előled akkor felejtős...

Akkor annyit tudok még javasolni néha tegyél úgy mintha le*rnád. Ha keres, akkor kellesz neki.


Leírás alapján ez a csaj vagy Kos vagy Nyilas. :D (Engem is ezek találnak meg mindig!) XD

2017. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!