Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak! Ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha egy lánynak más lesz a hajszíne (befesti), aki tetszik nektek, sokat számít?

Figyelt kérdés
Mármint pl. ha eddig szőke volt és befesti vörösre vagy barnából szőkére...ilyesmi. Kevésbé lesz vonzó? Esetleg kiábrándultok belőle?
2011. júl. 9. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és elég gyakran változtattam a hajszinem, ami tetszedt a körülottem levőknek. Szerintem a lényeg az, hogy az a hajszin tényleg jól álljon neked, és akkor nincsen gond. :) Én szeretem a változatosságot, és szerintem a fiúk is. Na de majd a pasik elmondják a véleményüket. A válaszra én is kiváncsi vagyok. :)
2011. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A vörös az nálam abszolút nyerő szín!Sokszor felfigyelek olyan vörös lányokra,akiket előtte más színnel észre sem vettem volna.Ez szerintem másoknál is így van,csak mivel nem vagyunk egyformák,ezért mindenkinek más szín tetszik.Persze ez csak a külsőség.Attól,hogy nem olyan a hajszíne a lánynak,mint ami nekem tetszik,még szívesen ismerkedek vele.Egyébként a hajszín nem mérvadó dolog.Hiába tetszik nagyon a vörös ha buta,mint egy marék lepke...

22/f

2011. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az ő döntése de engem zavarna..
2011. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sokat számít. Egy lánynak hosszú barna haja volt, nagyon tetszett, aztán levágatta nagyonrövidre és korallszínűre festette. Azóta nem tetszik.
2011. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mimano ***** válasza:
Ha tetszik, akkor nyilván a hajszíne miatt nem fogok tőle elfordulni, mert a belső értékek fognak meg. Már persze ha párkapcsolatban gondolkodunk.
2011. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megeshet, hogy még jobban fog tetszeni.
2011. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2véglete van mindennek, ennek is.


vagy mégjobban meg fog tetszeni a csaj, vagy nem fog többé tetszeni..

2011. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a festett haj alapbol. Szepet meg mindenfele hajszinu lanybol lattam mar, de nekem csak a termeszetes szepseg tetszik.
2011. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hát, én nem tudnám egy kezemen megszámolni hányszor volt olyan hogy durva színváltozás nem tűnt fel..., szóval nem, engem nem zavarna, és nem is számít..., és igen, ettől még hiszti lett belőle mindig :/


25/F

2011. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi az én esetemben csak 2-3 árnyalatra világosabb festés lett, tehát világosbarnából középszőke (szőkésbarna) a hajam hosszú maradt.


Így?

2011. júl. 11. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!