Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem bír senki se őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bír senki se őszinte és egyenes lenni?

Figyelt kérdés

Szoktam társkeresőzni (beszólásokat nem kérek, kösz!) és már nem egyszer találkoztam más emberekkel. Ahogy másoknak is (elmondásuk szerint) úgy nekem is fontos az őszinteség, a saját vélemény elmondása, még ha nem is jó a vélemény.


Ha valakinek nem jövök be az miért nem bírja megmondani? Mert könnyű mondogatni hogy "majd beszélünk msn-en" "jó volt veled beszélgetni, majd megismételjük" stb., erre azon kapom magam, hogy lekoptattak.

Miért nem lehet egyenesen, normálisan megmondani hogy "bocsi nem jössz be hagyjuk" stb?

Én eddig mindíg megmondtam ha valaki nekem nem tetszett, és az illető is mondta hogy fő az őszinteség (akinek ezt mondtam hogy nem tetszett).


Mi értelme van hazudozni ily módon, ha úgyis kiderül? Mert könyörgöm, nem utálok semmit se jobban, minthogy hülyének néz valaki hogy "jaj beszélünk msn-en mihelyst hazaértünk" persze sehol senki, és rég letörölt.

Több ilyen ember volt már, sőt szinte csak ilyenek voltak eddig.



pedig szerintem (és o.társak, rokonok szerint is) nem vagyok csúnya. Szemüveges vagyok az igaz, bár én sem szeretem a szemüvegem.

Kicsit zárkózottabb vagyok, vagyis nem vagyok az a nagydumás bulizós, mint oly sokan, de hát nem vagyunk egyformák.


Mind1, a kérdés : Miért nem lehet legalább egy hangyapucányit őszintének lenni, hogy legalább akkor ne várogassam pl telefonon vagy msn-en stb?

Mert ha én nem lennék őszinte, akkor én lennék a bunkó meg a hazudozó...(hozzáteszem az őszinteség itt nem azt jelenti hogy ami a szívén az a száján érzelem nélkül, hanem azt hogy ilyen alap dolgot azért el kellene mondani, hogy bejön-e vki vagy sem)


Miért van ez?:/


(bocsánat, nem hisztizek, csak egyszerűen értetlenül állok a téma előtt...és ha megkérdezem hogy bejövök? akkor: "igen persze ez nem kérdés".....na persze)


18/L


2012. jan. 29. 14:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
(mielőtt valaki beírná, ezek csak sima beszélgetős találkozók voltak, szal nem kell félreérteni)
2012. jan. 29. 14:22
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom :)
2012. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Kicsit más válasz kellene, mert ezzel nem megyek semmire.:/


Veletek történt hasonló vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen peches?:(

2012. jan. 29. 14:26
 4/21 anonim ***** válasza:
mert az összes ember idióta. van egykettő normális, azmeg szív miattuk.
2012. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

az első avgyok

velem is történt már ilyen,tul léptem rajt,aki ilyet tesz a z nem érdemel meg

20F

2012. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Túllépni én is túlléptem rajta, csak nem értem az ilyen helyzetet/embereket.

Ha elmondásuk szerint (élőbe mondták, nem interneten) fontos számukra is az őszinteség, akkor most hogy van ez?

2012. jan. 29. 14:30
 7/21 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ilyen emberekkel , a mai világban az őszinteség lassan eltűnik és maradnak a kiszínezett képregények . És van olyan ember is akinek azt sem hiszem el amit kérdez ez elég sajnálatos dolog de nem az én részemről egyébként tudom hogy rosszul esik és bizonyára megis bántott beszélgess értelmesebb emberekkel , ja és sztem a szeműveg sexy mind1 hogy fiú vagy lány az illető :)
2012. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én megmondanám a helyükben, ha nem jönnél be, de ha találkoznánk, valszeg te is ezt csinálnád velem.
2012. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Na ezt a kérdést akár én is írhattam volna... bizony, az őszinteség ma már luxus. Én is ,,csak" ennyit várok el a másik féltől,hogy legyen velem őszinte, mert én is az vagyok vele. De úgy látszik, ma már ez kiment a divatból:S
2012. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Mert kellemetlen. Lásd be, igazságtalan dolog az, hogy valaki a külseje miatt - amiről nem tehet - nem felel meg. Ennek ellenére én is elvárom, hogy megmondják az igazat. Nagyon kellemesen csalódtam egy lányban, mikor a randinkon közölte velem, hogy sajnálja, de neki a kisfiús arcú srácok az esetei, és így nem akarna velem semmit.

Nekem is volt nem egy olyan esetem, mikor az illető lány úgy köszönt el MSN-en, hogy "örülök, hogy megismertelek, majd még beszélünk", aztán másnap már letörölt.


Amúgy a tetszés-nemtetszéshez még annyit, hogy van egy ilyen téveszme, hogy aki a külsőt nézi, az sekélyes, meg felszínes, és igazából csak a belső számít... szóval ez a marhaság, és sokan ennek akarnak megfelelni, nem merik beismerni, hogy pusztán a külseje miatt nem érdekli őket az illető.

21/F

2012. jan. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!