Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél egy jehovás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy jehovás, hitgyülis, szcientológus, vagy egyéb hasonló "egyházhoz" tartozó emberrel?

Figyelt kérdés

És ha igen, áttérnél a kedvéért az ő hitére?

(Nem személyes érintettség miatt kérdezem, csak kíváncsiságból.)


2012. jan. 29. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
én biztos hogy neeeem!!!
2012. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Dehogyis! Áttérni meg pláne nem :D Ezek nagyon nyomorék lelkületű emberek, egyik rosszabb mint a másik!
2012. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
Az első kérdésre talán igen, ha tiszteletben tartaná az én hitemet és világnézetemet. A második kérdésre nem, sztem egyértelmű miért.
2012. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
42%
ha nem nagyon elvont, akk igen. de áttérni már sehova senki kedvéért.
2012. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Inkog Nito ***** válasza:
Hát nekem nincs bajom a vallásos emberekkel amúgy,csak a szokások zavarnak.Mivel én nem hiszek ilyen mindenféle humbugban ezért nekem aztán tök mindegy,hihet mindenki amiben akar.Szóval végülis miért ne.Csak ne akarjon megtéríteni...Meg szerintem aki igazán hisz valamiben az nem fog valaki más kedvéért átpártolni valahova.Meg azért én úgy vagyok vele hogy a hit olyan mint egy f@sz.Sok embernek van,ez engem nem zavar de a pofámba azért ne tolják.
2012. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%
Számomra nem kizáró ok. Miért? Legalább nem csal meg.
2012. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

Csak attól függ, mennyire hagyna békén vele. Én ateista vagyok, és tapasztalataim alapján jobb nem is beszélni vallásról ilyen emberekkel, ami eléggé nagy szakadékot jelentene közöttünk.


Ezeknek a szektáknak egyébként is elég rossz hírük van, pl. egy szcientológus elől menekülnék, mint ördög a tömjénfüsttől :) Talán egy krisnással ki tudnék jönni, de vegetáriánus nem lennék.


Ebből következően az már végképp felejtős, hogy majd én is ájtatoskodjak az ő kedvéért :)

2012. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Valaki kedvéért "áttérni" nem is lehet. Az áttérés az őszinte, és belülről jön, ha meg a kedvéért csinálod, az meg csak megjátszás és kamu, így a kérdés második része értelmetlen.


Jehovásokról azt hallom, hogy hülyék, a szicentológusokról, hogy csalók, de egyet sem ismerek. Hitgyülisekről nem nagyon hallok semmit, de kettőt is ismerek személyesen, és jófejek nagyon, jóbarátok vagyunk.


Én meg megrögzött fallibilista ateista vagyok, úgyhogy megy a hitvita rendesen :D



Kis off: ha az ember normálisan, őszintén, és megalapozottan hisz valamiben, azt elfogadom, max nem értek vele egyet. De becsülöm, hogy van kialakított világnézete. Viszont aki csak tessék-lássék hiszeget valami izéban, amit ő se tudja, hogy mi, vagy erős a hite, de hülyeségen, és gyenge alapokon áll, netán éppen abszolúte gondolata sincs a világmindenségről, azt lenézem. Olyan ember nekem nem is kéne.

2012. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Ma 19:42


Miből gondolod, hogy egy vallásos ember nem csal meg? A legtöbb ember álszent. Attól, hogy templomba jár és imádkozik, még lehet egy perverz állat, gondolj csak a rengeteg pedofil papra!


30/N

2012. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

Háát engem egy vallásos ember csalt meg, úgyhogy ez bukta:D


Amúgy minden további nélkül összejönnék egy vallásos Növel, ha nem akarna megtéríteni minden áron, hanem elfogadna úgy ahogy vagyok.

2012. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!