Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél egy jehovás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy jehovás, hitgyülis, szcientológus, vagy egyéb hasonló "egyházhoz" tartozó emberrel?

Figyelt kérdés

És ha igen, áttérnél a kedvéért az ő hitére?

(Nem személyes érintettség miatt kérdezem, csak kíváncsiságból.)


2012. jan. 29. 19:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekem volt osztálytársam is Jehova tanúja, amit egy év után tudam meg. Tehát, teljesen normális ember :D

Egyébként én több Jehova tanút ismerek hosszú ideje, és a tapasztalatom, hogy rendkívül megbízhatóak, nem hazudnak. Van, hogy álláshirdetésben írják: Jehova tanúi előnyben.


Miért gondolod hogy nem csal meg?

Ha hű a valláshoz, akkor nem csal meg.

2012. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
38%

Nem.Ha már vallásos,akkor maximum keresztény legyen(katolikus v református),de ne fanatikus!


jehovásokat,hitgyüliseket,szcientókat pedig messziről elkerülöm....ha vkiről kiderülne,hogy szcientológus a környezetemben,akkor azonnal megszakítanám vele a kapcsolatot.


24N

2012. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%

Ha egy 10/10-escsaj lenne akkor szerintem nem nagyon érdekelne hogy miben hisz:D

Amúgy ameddig engem békén hagy ezekkel illetve ő se napi rendszerességgel foglalkozik a témával akkor nem látom akadályát.

2012. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
27%

Én nem jönnék össze ilyenekkel. Én református vagyok, nem fanatikus vallásos, inkább világias. Senkit nem terhelek a vallásommal, nyitott vagyok, nem reklámozom, magánügy.

De ismerek katolikus lányokat, akik elég vallásosak, mégis nagy ribik. Ami kicsit furcsa párosítás, de egészségükre, ezzel nincs bajom, mások is ribiskednek. Még vicces is, hogy nagy katolikusok és pasiznak, aztán gyónnak. Nekem ezzel nincs bajom, magánügy.


Viszont a szektásokat, fanatikusokat nem bírom. Márpedig a jehovás, hotgyülis, scientologus "vallásoknak" pont a szektás fanatizmus a lényege.

2012. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
55%
Én biztos,hogy nem. Mivel én ateista vagyok nagy lenne az ellentét köztünk,ezért kizáró ok. Hitgyüliset ismerek és tudom,hogy egy szimpla beszélgetésnek a felénél is hülyét kapok a gondolatmenetei miatt,úgyhogy ezt kapcsolatban nem tudnám elviselni.
2012. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 .Daniel. ***** válasza:
57%
Nekem volt jehova nőm. Azok ugye házasság előtt nem szexelnek, na szerintetek hű maradt a vallásához?:) Másrészt az ilyen nagyon fanatikus emberek egy idő után úgyis próbálják rád tukmálni a vallásukat...Szcientológiáról nem tudok sokat, de mindenki fikázza. Elfogadnék én bármilyen vallású embert páromnak(ésszerű vallás), ha az nem rontana a kapcsolatunk minőségén.
2012. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
szerintem vonzó ha valaki nagyon hissz valamiben...nem zavarna ha nagyon vallásos lenne, de nem térnék át a hitére....
2012. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11%
Látom egyeseknek fogalmuk sincs mi a különbség vallás és vallás között, csak beszélnek.
2012. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
30%

Ezek mind fanatikusak, úgyhogy szó sem lehet róla.

Még ha ő komolyan is gondolná - a szektája akkora nyomást gyakorolna rá, amit épeszű ember nem tud sokáig elviselni.


Ebből csak törés lehetne. Nem is akármilyen: az ilyenek már a hírekbe is be szoktak kerülni.

2012. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
34%

Nem.


Annak meg, aki szerint a vallásos nem csal meg. Jaaaaaa! Nekem a katolikus ismerőseim a legsunyibbak például. Elmennek, gyónnak és le is van tudva minden...

2012. márc. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!