Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek valakivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel a gyakorikerdesek.hu oldalról?

Figyelt kérdés

Ne ertsetek felre nem azert irtam ki a kerdest:)

De tegyuk fel elkezdtek privatban beszlgetni es komolyra fordulnak a dolgok.

Hogy alltok hozza?


2012. jan. 29. 22:37
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Én 2x fürödtem be, de nem az oldal hibája, hogy itt volt az a két önző p.csa. Szóval igen, összejönnék.
2012. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Igen, mivel más lehetőségem nincsen, lévén, hogy élőben nem merek egy lányt sem leszólítani, csak a szemezésig jutok el általában vagy egy mosolyig.


Egyébként én is azt tapasztalom, hogy a netes ismerkedésnél a legfőbb probléma a távolság.


Nagyon sokszor levelezegk pesti, dunántúli vagy egyéb tőlem jó messze élő lányokkal. Sokan szimpatikusak is, de ezek a távolságok megölik a dolgot. :(


Úgyhogy Debrecen környéki, hajdú-bihari lányok nyugodtan írjatok, ha van kedvetek ismerkedni, én mindenkinek válaszolok!


22/F

2012. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Remelem sok ember osszejon a kerdes segitsegevel:)


20f bp;)

2012. jan. 29. 23:02
 24/45 anonim ***** válasza:
Múltkor beszélgettem itt egy sráccal, vele szerintem egész jó lett volna :D
2012. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
2 éve (innen) ismerem a barátnőm.... :)
2012. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Egyébként én is megismertem már innen néhány lányt, de egytől egyig nagyon messze vannak, vagy egy-két levél váltása után egyszerűen eltűntek...
2012. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Nos 3 éve itt ismerkedtem meg egy sráccal akivel azóta is jó barátok vagyunk,egy kerületben lakunk és hetente 5-6X találkozunk :))


Aztán sok lánnyal ismerkedtem de azért csajozni élőbe az igaz :))

Csomó lány vígan irogat meg minden de mikor eljönne a találka ideje akkor megriadnak...

Felesleges elpazarolni rájuk az időt :)


18/F

2012. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Nem feltetlenul. Beszelgetni veluk is jo:)
2012. jan. 30. 00:22
 29/45 lila nyuszi ***** válasza:

Természetesen, ha összeillenénk lelkileg, tetszenénk egymásnak, közel laknánk egymáshoz, max egy óra alatt ott lehet lenni. :)


20/N

2012. jan. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy GYK-n a lelki és testi nyomoronc, sérült, forever alone típusú srácok vannak többségben.


Amikor egy szexuális témájú kérdésre válaszolok, hogy pl. szerettek-e orálozni a barátomnak, szerettek-e kocsiban szexelni, akkor rögtön kapok 15 privit, hogy nekik is megcsinálnám-e, mert ők még szüzek és én nagyon szabadosnak tűnök egy mondat alapján...

Így konkrétan, se bemutatkozás, se ismerkedés, se kép, se semmi.

Ennél jobbat hogy is kívánhatna egy lány. Gondolom még örülnöm is kellene az érdeklődésüknek.

Szóval a felhozatal elég szörnyű itt. Izzadságszagú ismerkedős szövegek, rövid, lényegre törő üzenetek ("nagyon tetszett a válaszod, engem leszopnál?"), most már értem, miért nem találnak párt az ilyen fiúk.


19/L

2012. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!