Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek valakivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek valakivel a gyakorikerdesek.hu oldalról?

Figyelt kérdés

Ne ertsetek felre nem azert irtam ki a kerdest:)

De tegyuk fel elkezdtek privatban beszlgetni es komolyra fordulnak a dolgok.

Hogy alltok hozza?


2012. jan. 29. 22:37
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Haha nem tudtam hogy ennyi privit kaptok lanyok:D
2012. jan. 30. 09:55
 32/45 anonim válasza:
Én is szerintem ja csak lépjen kapcsolatba velem és nem zárkozok el a lehtőség elől :) Én vltommat pl my vipről isertem megés 2évet voltunk egyűtt
2012. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
Ati:) it anevem lányokaki szeretne irni beszélgetni
2012. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Aki azt írja, hogy nem ismerkedik interneten...


Előbb-utóbb úgyis találkozásra kerül a sor (minél előbb, annál jobb), és akkor miben más ez, mintha egy buliban, könyvtárban, meccsen, suliban, parkban, stb ismerem meg? Értem én hogy sokan attól félnek, hogy interneten az ember "elrejti" az igazi énjét, kamuzhat, stb, de ha korán megvan az első személyes találkozó, akkor csak annyira tud kamuzni, mint bármilyen más, hagyományos ismerkedési helyzetben... Ha pedig az első találkozót sok másik követi, és összejönnek, akkor mi a probléma azzal, hogy az első időszakban neten beszélgettek? :)

2012. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Ez még semmi... van, amikor kérdezik, hogy "milyen a férfi ideálotok".

Én meg leírom válaszban, hogy jóképű, sportos, ápolt fogazat, egyetemista vagy diplomás stb.

És erre kapom a priviket, hogy mekkora szánalomkupac vagyok és ilyet sose fogok találni, mert nagyon magasak az igényeim. Meg hogy csak álmodozzak a szőke hercegről, aztán majd találkozok egy rohadó fogú fiúval, aki elhízott és szakmunkás, és majd beleszeretek és akkor majd én nem kellek neki.

Erre most mit lehet írni? Hogy nem? Vagy hogy éppen olyan barátom van, amilyen az ideálom és még sok tízezer ilyen fiú szaladgál az országban, csak ő az, aki nem felel meg ennek az ideálnak és amiatt frusztrált.

2012. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 60%-os!


Te most miért vagy felháborodva?:D Mindenki tudja, hogy rengeteg ilyen fiú van itt, amilyenről írsz. De ezzel nem kéne azt sugallni, hogy mind ilyenek vagyunk. Nekem nincs barátnőm. Mégse írok semmilyen pajzán, ízléstelen üzeneteket senkinek. Az meg, hogy kinek mennyi az igénye, hidegen hagy.:D Nekem is vannak igényeim, mindenkinek vannak.

2012. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: én el tudnám képzelni, hogy valakivel itt ismerkedjek meg, de úgyis a személyes találkozás lenne a mérvadó. Igaz még nem volt rá eset.

23/L

2012. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

naháá naháát...én sem tudtam hogy itt ennyi privit kapnak a lányok.


Egyébként csak megsúgom, hogy:


ezen az oldalon, az internetet belevéve még mnidig normálisabbak az emberek mint más oldalakon! Jó persze itt is vannak idióták dehát hol nincs??


Ja ismerkednék ha ugy hozná a sors!

Írtak már páran privátot de nem ismerkedés céljából, hanem a tuti kis válaszaim miatt :)


27/F

2012. jan. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Én haverkodtam már itt, 1-2 emberrel még most is emailezek, de csak "baráti" szinten.1 pasi volt, aki nagyon helyes volt, de vele pár levélváltás után abbamaradt a beszélgetés.(vele is csak haverkodtunk). Viszont egy nagyon jó barátnőt is szereztem itt az oldalon.:)

Mivel most van barátom, nem jönnék össze senkivel, ha nem lenne, szerintem előfordulhatna.

A legnagyobb baj tényleg a távolság, itt főként pestieknek jó ismerkedni.

2012. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Szerintem aki nem akar privát üzeneteket kapni, kapcsolja ki a priv. üzenet küldési lehetőséget. Egyből nincsenek! :D

Mellesleg tényleg elég vegyes a felhozatala az oldalnak, de épp ezért szeretjük :))

2012. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!