Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem maradnak meg mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem maradnak meg mellettem a pasik?

Figyelt kérdés

Általában sose húzom egy pasival 3-4hétnél tovább... megtörténik a szex, és utána vége... csak én vagyok ilyen, hogy pont kifogom az ilyen pasikat, vagy tényleg ennyire gáz volnék? Nincsenek nagy elvárásaim a pasikkal szembe. És szerintem nem vagyok egy "gáz" lány... szóval tényleg nem értem :S :(

20/L


2012. jan. 30. 23:54
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Kedves 9., te is ide válaszoltál... ;)


Egyébként szerintem az én válaszom (5.) reális volt, mi a gondod vele, elárulod? :)

2012. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Hasznodra váljék. A legerősebb jellemek sebek borítják. Ennyi szakítás és elhagyatottság után pedig elég sok seb keletkezik a lelkeden, viszont ezek mind erősítenek téged.

Aztán pedig, majd ha eljön az, aki valóban szeretni fog és nem hagy el, SŐT! Akkor majd te is sokkal jobban fogok őt értékelni és szeretni, mint ...

Aztán pedig nem tudom, hogy honnan vannak az ismeretségeid a szóban forgó delikvensekkel, illetve azt sem tudom, hogy milyen ütemben fejlődik fel a kapcsolat a szexig, mert ez is lehet a probléma forrása. Ha érzik rajtad, hogy "könnyen borulsz" akkor nyilván olyanok lesznek elsősorban vevők rád, akik erre hajtanak.

2012. jan. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
mert semelyik pasi se fogja a seggét a földhöz verni örömében hogy megfelelt a nem nagy elvárásaidnak. nekem például olyan nő kell akinek vannak elvárásai és senkivel se fekszik le könnyebben mint velem. a kérdésed alapján egy óriási semmi vagy még az is felháborítana hogy egyáltalán bármit akarsz d*gáson kívül.
2012. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
én épp ez az, h nem vagyok 1 könnyen megnyiló... elég zárkozott vagyok, és ezek a pasik mindd árasztották magukból a biztonság érzetet... és mindig igy hirtelen jöttek a dolgok :S amit mindig megbántam utólag :S
2012. jan. 31. 00:02
 15/28 A kérdező kommentje:
a "nagy" elvárást ugy érétettem, hogy nem kell nekem luxus kocsi, meg nagy palota... se milliós gyémánt...
2012. jan. 31. 00:03
 16/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésedben ott is volt a válasz: "Nincsenek nagy elvárásaim a pasikkal szembe."

Valószínűleg nem keresgélsz túl sokat, hanem aki kicsit tetszik, összejössz vele. Nos, és valószínű, hogy az illető olyan is, és neki sincsenek túl nagy elvárásai. Nem nagyon érdekli más, csak hogy csinos vagy, van rajtad pár lyuk, amit lehet használni. Miután használta, továbblép.

Ha kicsit magasabbra helyeznéd azt a bizonyos lécet, és megnéznéd azt is, hogy mennyire értelmes, megbízható stb, lehet, hogy normálisabb pasikkal kerülnél össze.

2012. jan. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Értsétek már meg:

ha egy pasi megdg egy csajt úgy hogy nem is szereti az kihasználs nyilvánvaló


viszont ha egy csaj elvárja hogy olyan csávó töltse vele az életét aki a csajnak nem is igazán tetszik csak elég hogy valaki legyen mellette. az olyan szinten szemétség hogy azt ez az oldal nem engedné leírni.:\\ mér áldozná rá valaki az életét egy nőre aki valójában nem szereti csak épp megfelel az elvárásainak.. és ha járnál a pasival közben félrekrnál valami macsó munkatársaddal vagy jó esetben csak simán lelépnél vele hirtelen. mert ilyenek a nők. mit képzelsz milyen alapon várnál el bármit is attól akit nem szeretsz??

2012. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
ez olyan mintha kiírnám hogy "mér nem teszi szét senki a lábát nincsenek nagy elvárásaim csak lyuk legyen a lába között." érted már
2012. jan. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
azért nincsenek nagy elvárásaim, mert úgy gondolom, h nem lehetnek... ha lennének, sose kellenék senkinek.. nem mintha igy bárkinek is kellek... asszem hagyjuk inkább a témát
2012. jan. 31. 00:29
 20/28 anonim ***** válasza:
Ne legyél parás!Én ugyan így vagyok mint te bár nekem volt már komoly kapcsolatom 3 éves.Mostanában keresem a párom de csak szex van mindig.Ne bánd amit megteszel hisz azért tetted mert akkor azt akartad tenni.Ha meg valaki tetszik meg totál akarod vele a szexet akkor mire kéne várni?Ha akar akkor úgy is melletted marad ha meg nem akkor meg úgy sem.
2012. jan. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!