Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én gondolom így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
Csak én gondolom így vagy tényleg elfogytak az emberek erről az oldalról és főleg nőkből van kevés.2 éve mikor regiztem ide sokkal többen voltunk.
2012. jan. 31. 23:27
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
az ő alatt bocicsokit értettem
2012. febr. 1. 00:39
 22/26 anonim ***** válasza:

Igaz én nem sok kérdést raktam fel itt, de nekem csak normális válaszok jöttek. Bizonyos kérdésemnél nagyrészük ellenséges volt, de ez már az én bajom. (nem pontozok senkit se le se fel...)

És ez is trollkodás már (nálad)?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mármint az én válaszom...
2012. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nem ez a trollkodás,szerintem tudod milyen ha valaki trollkodik.Bocicsoki téged nem bántani akartalak evvel.
2012. febr. 1. 01:09
 25/26 anonim ***** válasza:

Csak te.

Kiafranc gondolkozik ilyeneken?:)

2012. febr. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

én már jó pár éve regisztráltam ide, de ez nem tűnt fel. eszembe nem jutna ilyeneken gondolkodni.

mellesleg én is szoktam "látni" bocicsokit és szerintem nincs para vele. néha mindenkit elkap a gépszíj :D

ha meg nem tetszik, akkor át kell ugorni a válaszát.

számomra is van olyan válaszadó, akit legszívesebben pofánbaszn_k, de veszek egy nagy levegőt és lesz_rom, mer' egyszerűen buta.

mellesleg relatív hogy kinek mi a normális kérdés/válasz kombó.

2012. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!