Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ilyen korban még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen korban még nem jöhet az hogy járjak valakivel?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok, hatodikos. Egyszer jártam valakivel, 2011-ben (már akkor is hatodikos voltam). Igaz őt élőben még sose láttam, csak interneten beszéltem vele. Viszont már hetedikes korban is elő szokott fordulni hogy valaki jár valakivel. És beszélgettem egy 10 éves lánnyal, akinek van pasija!

Szerintetek mennyi időt kell még várnom ahhoz hogy járjak valakivel? Nem lenne jó sokat várni... ne írjátok azt hogy kicsi vagyok ehhez, mert jól tudom, hogy még gyerek vagyok, de akkor is! Ha 10 évesnek lehet pasija akk én 11 évesen úgy hogy márciusban 12 leszek, miért ne járhatnék valakivel?

Nektek erről mi a véleményetek? :)


2012. febr. 1. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

járni járni járni... hova? valakivel? tök mind egy neked kivel? csak hogy legyen mert MÁR 11 éves vagy? :D és úgy jártál valakivel hogy csak interneten? kac kac.

de de... jöhet az ilyen korban is, de nem sok értelmét látom.

2012. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne értelme?

Lécci a járni szót ne értsétek félre...

2012. febr. 1. 17:45
 3/13 anonim ***** válasza:
De akkor is azt írom, hogy még kicsi vagy ehhez, mert ez az igazság. Még gyerek vagy, egy gyereknek nem a fiúzásról szól ilyenkor az élete. Törődj bele. Egy 10 évesnek sem lehet fiúja, az nem normális, a szülei meg nem nevelték meg rendesen.
2012. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hány évesnek kell ahhoz lennem hogy ne legyek hozzá kicsi?
2012. febr. 1. 17:47
 5/13 anonim ***** válasza:
majd ha nem ilyeneket kérdezel, hogy "hány évesnek kell ahhoz lennem" :L
2012. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ŁŁŁ

De akkor is... hh hetedikes korban meg 10 évesen már járnak vkivel én meg még kicsi vok...

2012. febr. 1. 17:51
 7/13 anonim ***** válasza:

10 évesen mit akarsz? Nekem 6. ban volt egy "barátnőm" de nem volt semmi. Van olyan ismerősöm akinek csak 15-16 évesen, de még a 18 sem ritka. Ez változó.

Egyébként szerintem nyugodtan járhatsz valakivel, olyan 12 évesen nekem is volt barátnőm. Persze kézfogásnál több nem történt!

21/F

2012. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

am nem 10 hanem 11 éves vagyok :D

Utolsó válaszoló kösziii :DD

2012. febr. 1. 17:57
 9/13 anonim ***** válasza:

kb 2-3 év múlva már biztos lesz barátod.

most még túl korai, meg hát a kisfiúkat a wowozás köti le jobban.

2012. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mi az a wowozás?


Am igazad lehet :)))

2012. febr. 1. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!