Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ilyen korban még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen korban még nem jöhet az hogy járjak valakivel?

Figyelt kérdés

11 éves lány vagyok, hatodikos. Egyszer jártam valakivel, 2011-ben (már akkor is hatodikos voltam). Igaz őt élőben még sose láttam, csak interneten beszéltem vele. Viszont már hetedikes korban is elő szokott fordulni hogy valaki jár valakivel. És beszélgettem egy 10 éves lánnyal, akinek van pasija!

Szerintetek mennyi időt kell még várnom ahhoz hogy járjak valakivel? Nem lenne jó sokat várni... ne írjátok azt hogy kicsi vagyok ehhez, mert jól tudom, hogy még gyerek vagyok, de akkor is! Ha 10 évesnek lehet pasija akk én 11 évesen úgy hogy márciusban 12 leszek, miért ne járhatnék valakivel?

Nektek erről mi a véleményetek? :)


2012. febr. 1. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Szerintem ezt nem lehet megválaszolni, hogy hány évesen mihez vagy fiatal. Anno mi is "jártunk", csak mi nem úgy hívtuk. Nem a kor számít, hanem, hogy mit csináltok.

Mi 10 +11 +12 évesen még csak együtt fociztunk, meg 1-1 puszit odaloptunk mikor senki nem látta az általunk pasinknak mondott fiúnak, az meg esetleg hozott nekünk csokit, ha szerelmes volt, mint mi. Ez alatt persze csak gyerek szerelmet értek, ami nem lebecsülendő, mert nagyon jó érzés, csak mulandó, mivel az ember tényleg egyik nap Petibe, de holnap hipp hopp már Misibe szerelmes és kész. Ez így van, nem csak kitaláció.

Kb. olyan 13-14 éves korban kezdődtek az első csókok. Ekkor ez takarta a járás. Elbújva a templomkertbe, bűntudattól gyötörve, de a kíváncsiságtól hajtva, megszülettek az első csókok.

15 évesen az emberek java ha szerelmes, akkor már tényleg kezd hasonlítani az a szerelem, a felnőttkorihoz, de még az mindig nem ugyan az. Ekkor a járás alatt már előkerülnek a nyilvános csókok, a közös tanulás és a másik testének milyensége. Persze van akinél előbb, de Pl. én, csak 17 éves koromban kezdtem szexuális életet élni, pedig ha ezekkel a szavakkal élek, akkor már az oviban is volt pasim, mert a Gergő visszaszerezte a homokozó vödrömet, én meg ezért vittem neki cukrot, aki ezután átadta nekem a hintát.

Úgyhogy szó ami szó, szerintem lehet nyugodtan pasid, csak ne akard leelőzni a korosztályod és élvezd a gyermekkort.

2012. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
12 évesen meg már dugni akarsz majd vagy mi?
2012. febr. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: a válaszod nagy része igaz!!

Utolsó: Nem, azt nem! Nem is mondtam o.O

2012. febr. 3. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!