Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány egyszer azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány egyszer azt mondta, hogy csak barátként tekint rám abból lehet még valami több a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na nézzük csak :) ! Szerintem fölösleges reménykedned már bocsi de egy lánynál akkor lesz barát egy srácból ha nagyon bírja a társaságát jól elvan vele jól eltudnak dumálni egyet értenek de a lánynak nem jön be a külseje és nem érez iránta testi vonzalmat . Sajnálom de ez a dolog nem fog megváltozni soha de soha !
2012. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
02-01 22:51-nak Eskü akkor még meg sem fordult a fejemben ez a lehetőség! Meg volt akkor volt pasim tudta! Azóta rég felnőttem, és nem tennék ilyet!! Épp azt szoktam mondani most lennék újra 18-22é a mostani agyammal!
2012. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az hülyeség hogy akkor leszel egy lánynak a barátja ha szeret veled lenni meg bír csak nem jössz be neki külsőre! Nekem a legjobb barátom lány és elmondom neked hogy mind a ketten bejövünk egymásnak csak úgy alakultak a dolgok hogy nem tudtunk összejönni és így kialakult egy mély barátság.
2012. febr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

A legjobb kapcsolatok mindig barátságból születnek.

Egyébként most derült ki épp, hogy az egyik barátomnak tetszem, és eddig tényleg csak barátként tekintettem rá, de mióta ezt tudom, már többször is elgondolkodtam a dologról, és lehetne belőle valami. (bár sajnos ennél bonyolultabb a dolog) De ezzel azt akarom mondani, hogy szerintem mindenki változhat, és ez ugyanígy van az érzelmekkel is. (mellesleg ez a barátom külsőre egyáltalán nem jön be, csak a stílusát bírom, meg azt, hogy jókat tudunk ökörködni/beszélgetni, őgyhogy amit valaki korábban írt, hogy egy lány csak külső alapján ítél, az nem mindenkire igaz, csak a felszínes kis pi**ákra, akiknek más nem számít) 20L

2013. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!