Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy volt egy ismerősöm aki volt kint Coloradoban, ott szerzett egy pólót amit télen nyáron hord és mégis sok csaj ül mindig mellette az előadóban?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy egy kövér 20 on éves fiúról van szó, aki eléggé gazdag is, de mindig ugyaaz a Colorado Avalanche póló van rajta és soha nem mossa ki. Annyira büdös és ecet szagú, hogy képetelenség mellette megmaradni, mégis 3 lány csüng a nyakán a kövér gyereknek. Ennyire vonzó dolog a büdösség? Egy másik ismerősöm is egy kövér szőrös, buta gyerek, megfelelő anyagiakkal, de arra lusta hogy hetente vagy legalább két hetente hazazvigye az édesanyjának a büdös holmijait, hogy az kimoshassa neki. Annyira büdös, hogy mellett sem lehet megmaradni. Ennek ellenére, mégis 2 év alatt 3 olyan fullos barátnője volt, hogy ezt nevezem én top 10 ezernek. Hogy csinálják egyes igénytelen külsejű, büdös fiúk, hogy mégis bomlanak értük a csajok? Mi lehet a titok?
2012. febr. 2. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg azoknak a csajoknak a pénz imponált... bár felőlem lehetne Bill Gatesnél is gazdagabb a srác ha orrcspsez kell hozzá :-S
2012. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a pénz hajthatta őket ezekhez a fiúkhoz. :S El sem tudom képzelni, mi mást láttak bennük vonzónak.

Nem értem az ilyen lányokat, én meg nem tudnék maradni egy büdös fiú mellett, legyen akármilyen gazdag is.

2012. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Colorado Avalanche? Az mekkora lúzer csapat... Ottawa Senators a menő!
2012. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a srác nem nyávogott, féltékenykedett és nem volt akkora retardált mint te. Rejtély megoldva. Ha visszaolvastad volna amit írtál te is rájöhettél volna. Persze ahhoz agy is kell.
2012. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is észre vettem, pl amikor edzés után összefutok lány ismerősökkel, mindig körém állnak. :D Bár ez nem ugyanaz tudom, de látok összefüggést és van egy szegényebb ismerősöm, aki úgy is kiváltja azt a hatást, szóval nem csak a pénz beszélhet talán.
2012. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nah jó, izzadság és izzadság között is van különbség... van amelyik izzadságnak tényleg "jó" illata van, de amelyik már erős és büdös az fúúj...
2012. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tudod van az a pénz! amitől egy izzadt-büdös-igénytelen ember férfias lesz! és van az a pénz amitől az 50-60 éves vén szivarok "érett férfiak"... LOL
2012. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!