Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért bolondulok meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bolondulok meg ennyire az alacsony, vékony lányokért? Olyan aranyosak, ha látom őket mindig megölelgethetnékem támad, mert olyan cukik. *-*

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 22:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
magas lányok ezek szerint se nem aranyosak, se nem ölelgetnivalók. :D
2012. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
hány éves vagy
2012. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
én 158 cm vagyok :$ és szeretethiányos. :(
2012. ápr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

akk ezért nincs pasim :( mindnek a kicsik kellenek

170 centis lány :(

2012. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Nálam 170cm/50kg a plafon. Habár én 190/97 vagyok :)
2012. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Normálisvagy? ***** válasza:

Huuu 170cm magas vagyok!

Fenébe, kezdhetem elásni magam...:D :D

2012. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyszerű. Bekapcsol a védelmező ösztönöd. Szegény pici apró törékeny lány... Nálam valami hasonló van a magas, izmos, széles vállú pasikkal. Valahogy velük érzem magam biztonságban. Ha ilyet látok van bennem egy késztetés, hogy a karjába vessem magam, hogy megöleljen, hogy az izmos karjait körém fonja. Nem tudom nekem ez jelenti a biztonságot. A bűntudatodat is megértem. Nálam is előjön néha, főleg mikor itt olvasok egy egy olyan kérdést, hogy "vékony vagyok, hiába eszek sokat, hiába gyúrok nem izmosodok stb" Szóval mikor látom, hogy van olyan pasi aki egyszerűen vékony vagy csontos és szenved, mert nincs sikere a lányoknál. De valahogy hiába van bűntudatom, engem akkor is a fentebb leírt típus vonz. Erről senki nem tehet, ez kódolva van bennünk. Egyébként meg nem vagy egyedül. Én is alacsony vagyok és vékony és több haverom mondta már, hogy úgy megölelgetne. A legtöbb pasinak bejönnek a pici lányok.
2012. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 chooseyourdestiny ***** válasza:

:/ 160cm vagyok és ez mindenkit zavar...oltogatnak is miatta

szóval ezt most jólesett olvasni^^

2012. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Juj de aranyos vagy!:) köszi szépen*-* én is alacsony vagyok:/ ezért cikizni is szoktak .. 15L

Nálad kb hány cm számit alacsonynak?? :D:)

2012. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!