Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire változna a párkeresés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire változna a párkeresés?

Figyelt kérdés

Ma volt egy punnyadós szombat estém és sok év után először jöttem fel a chat-re abból a célból, hogy a párommal lányt keressünk 3.-nak, de megdöbbentem rajta, hogy mennyi hiéna van. Eleve nagyrészt szóló pasik voltak mindenhol, de a szóló csajok is eléggé türelmetlenek és agresszívek.


Amit ki szeretnék hozni az egészből, hogy ez mikor fajult el így? Én középiskolában csajoztam utoljára a neten, de akkor olyan jól el lehetett mindenkivel dumálni. Hiába nőzni jöttem fel a netre, de azért nem vagyok egyből kíváncsi a pucér gagyi képeire.


Ti mit gondoltok erről az egészről? Otthon a gép előtt ismerkedtek mostanában, vagy szórakozóhelyen?


2012. febr. 5. 02:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Indulunk is le a Coronitába. Csinos barátnőmmel várunk hasonló karakterű bi lányokat! :))
2012. febr. 5. 02:33
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát te sem vagy százas, az tuti.
2012. febr. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szórakozóhelyen ismerkedni nehéz.

zaj van, nem személyiség alapján lesz valaki szimpi, hanem külső alapján (nincs a homlokára írva, hogy milyen jó személyiség), így az átlagos vagy átlagon aluli kinézetűeknek semmi esélye.


neten ismerkedés változó. nekem netről lett egy több éves kapcsolatom.


de mostanában inkább személyesen ismerkedek. barátok barátain keresztül.

2012. febr. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. De az elefántcsonttoronyból le nem merészkedek még egyszer a dzsungelbe. Maradunk inkább a k_rváknál!
2012. febr. 5. 02:56
 5/9 A kérdező kommentje:
3.-nak köszönet a korrekt álláspontért.
2012. febr. 5. 03:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám, vagy 20 évesen megismersz vkit és vele maradsz, vagy 30 felett már nem sok remény van.

Qurvák és kiégett pasik a választék, senki nem tudja mit akar, csak jól élni, és nem alkalmazkodni.

Selejt:

-singli pasi lakás nélkül

-apuka és anyuka gyerekkel szintén

Még a többieknek vmi kis esély jut, a nők egy laza kapcsolatba jutalmul szülhetnek

Az agresszivitás a gazdasági válságból fakad de csak részben, a férfiaknak nem kell felelősséget vállalni semmiért, divat elváltnak lenni, aki már jól él, mert lerázta a sárkánynőt és a kölyköket

2012. febr. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Neten, szexhirdetésekben tolonganak a szóló pasik. Párok, lányok alig vannak.

Az a legdurvább, hogy a szóló bi csajok nagy része is szóló pasi, csak poénból bi csajként mutatkozik be.

Betegek az emberek, nem értem mi értelme van hazudozni. Képet akarnak kicsikarni, hogy ara verjék.


Ismerkedni barátok barátain keresztül a legjobb, nagyjából tudhatod, hogy mibe nyúlsz bele. Vagy még egyetemen. De ha végzel, lediplomázol, akkor bezárulnak a kapuk, onnantól, ha nincs partnered, akkor ínséges idők jönnek.

2012. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mást jelent ismerkedni, meg más jelent egy 3.nak ebszááló csajt keresni. Senki se szeret 3. lenni. Mindneki első akar lenni!


amúgy igen, sok az álszent, nagyszájú, beképzelt, öntelt, érzelmileg sérült egyén a neten. De azért van pár jófely ér értelmes személy is. Sajnos ők a "kissebbség" jelen helyzetben.

2012. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Azt hiszem, hogy maradok inkább az éjszakánál. Mégiscsak látom legalább, hogy kivel van dolgom és sokkal jobban meg lehet ismerni egy embert már 2 személyes mondatból, mint egy egész estés beszélgetéssel a netről.
2012. febr. 6. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!