Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul gondolom, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul gondolom, ha úgy látom, hogy manapság a párkeresés leginkább egy marhavásárra emlékeztet, ahol mi férfiak vagyunk a marhák?

Figyelt kérdés

Manapság volt egy-két kellemetlen élményem fiúként, azért tettem fel a kérdést.

A lányok kidomborítják, amilyük van, mi kezdeményezünk és ezután már ők jönnek. Osztályoznak minket, értékelnek, azután meghozzák a döntést.

Viszont én ezt eléggé megalázónak érzem, mert eléggé az állatpiaci szemlélődésre hasonlít az egész. Sok olyan csaj van, aki a nemén kívül semmi mást nem tud felmutatni, mégis elvárja, hogy a fiú kívül és belül valamint egzisztenciálisan is a csúcson legyen. Ha a srác nem ilyen, mehet a fenébe.

Én a magam részéről visszataszítónak és megalázónak érzem ezt az egészet. Ti nem?


2011. jan. 7. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért, te nem osztályozod a nőket?
2011. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, de nem annyira, mint ők engem.
2011. jan. 7. 17:53
 3/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, igazad van, hogy vannak ilyen lányok. Nekik fontos a külső - ezt onnan tudom, hogy az osztálytársnőimtől hallom mi a fontos egy pasiban, milyennek is kell hogy legyen az illető.

Ez számomra érthetetlen, mert oké, ne legyen emos, ne járjon szegecses bakancsban, ne legyen piros a haja, és azért ne legyen egy cinege vékony se. De én úgy gondolom, a külsőnél sokkal fontosabb, hogy értelmes legyen. És sajnos nagyon kevés az értelmes fiú.


Ami pedig ezt az egész nemes dolgot illeti... hát nem tudom.. az én tapasztalataim alapján ez pont fordítva van. A fiú megmutatja milye van (mindenféle hiper-szuper okos, méregdrága kütyük, esetleg autó stb.), eldicsekszik ezzel-azzal ismerkedés közben, és végül mikor már a lányak megtetszik, Ő osztályozza a leányzót mennyire szexi, spontán, laza, szép, tetsztős...


Ja, és még annyit, hogy melyik fiú kezdeményez manapság?? Ismersz ilyet?? Mert én nem.


20/L

2011. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
És még annyit, hogy a meglátásod élből elbukik, ugyanis 5 lányra jut 1 fiú. Tehát egyértelmű a fiú dönt kell-e neki a lány.
2011. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ne viccelj már! Ha tényleg ilyen sok lány és kevés fiú van, akkor hogy tudják megtenni a csajok, hogy kismillió fiút elutasítanak, sokszor jelentéktelen apróságok miatt?

Szerintem a fiatalabb korosztályban minimum egyenlő az arány, vagy még egy kicsit többen is vannak a fiúk.

2011. jan. 7. 18:12
 6/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Szerintem, Te azért tetted fel ezt a kérdést mert van egy lány a környezetedben, aki tetszik, de folyamatosan dobja, váltogatja a fiúkat. Ez a lány vagy b*szott szép, vagy b*szott gazdag, vagy mindakettő.

Vagy csak úgy ismeresz EGY ilyen k*rva gyönyörű lányt aki ezt megengedheti.

Ne általánosíts, mert a dolgok nem így vannak.


Egyébként néz körül, metrón, buszon, utcán mennyire sokkal több lány van. Főleg 15-25 év közötti.

2011. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Én azt mondom ne parázz. Mindig vannak azok a csajok akik apucitól anyucitól mindent megkapnak. Ők azok akik nem értékelnek senkit és semmit. Csak az olyanokat veszik észre akik ilyen menő arcok meg van pénzük, meg külsőre szépfiúk.


Úgyis össze fogsz futni olyan csajjal aki neked is tetszik és neki is tetszel. Erre mindenkinek meg van az esélye. Csak vedd észre. Legtöbbször ezzel van a baj, hogy az ember nem veszi az ilyet észre.


Azt meg vedd tudomásul, hogy nem jöhetsz be mindenkinek, gondolom neked se jön be minden lány, mert az elég gáz lenne. :)

Mindkét nem megnézi és osztályozza a másik nemhez tartozókat valamilyen szinten.

2011. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sok lány ugyanezt érzi fordítva.
2011. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel mindig a nő dönt, igen.
2011. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki a kérdést, mert mostanában jópár próbálkozásom kudarcba fulladt a fenti ok miatt, azaz nem mentem át a rostán. És még olyan lány is megtette ezt velem, aki egyébként sem különösebben szépnek, sem különösebben okosnak nem mondható.
2011. jan. 8. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!