Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet valaki ennyi idősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki ennyi idősen bátortalan?

Figyelt kérdés

Tetszik egy pasi és már 2 ismerősöm is mondta, hogy én is neki (de ez már 2 hónapja volt). Amikor találkozunk (hetente kb. 2-3-szor), akkor mindig érzékelteti, hogy csíp engem, még kisebb flörtök is beleférnek.

Ennél tovább viszont sosem megy, pedig jó lenne. Kezdek arra gondolni,

hogy mégsem érdeklem, nem jól látom a dolgot vagy az ismerőseim tévedtek vagy azóta meggondolta magát, mivel azt nem hiszem, hogy valaki ennyi idősen ne tenne lépéseket (34 éves). Az nem megoldás, hogy én közeledek felé, mert rettenetesen félénk vagyok. (26/L).


2012. febr. 6. 06:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kerdezz utana, lehet meg noje se volt szal akkor tuti.

De egyebkent 34 evesen mar ennyi lehetn benne, h nem fel.

2012. febr. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az nem megoldás, hogy én közeledek felé, mert rettenetesen félénk vagyok. (26/L)."


Lehet valaki ennyi idősen bátortalan?

2012. febr. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

06:53 Tudom, hogy volt barátnője, állítólag valamikor menyasszonya is. Nem az a bénázós típus, pont ezért furcsa.


07:08 Jó, értem, de egyrészt azért lányoknál ez gyakoribb, másrészt ellenkezik a személyiségemmel, hogy lihegjek valaki után, ami utána kellemetlen is lehet.

2012. febr. 6. 08:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, hogy egyszerűen csak nem akarja tovább vinni a dolgot ? Nekem is van egy csomó olyan lány aki tetszik, flörtölök is velük, de ennyi.
2012. febr. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet h azt hiszi, nincs esélye nálad.
2012. febr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

08:29 Jó, ezt is értem, bár tényleg nem gondoltam rá. Nem tudom ennek mi értelme van, akkor minek elmondani 1-2 barátomnak, hogy hú de odavan értem, mostanra én is odavagyok érte, de úgy látszik ez ennyit ér?

És te egy csomó lánnyal mindig flörtölsz, de nem akarsz tőlük semmit? Az mire jó (értem, a pillanatnyi szórakozás - de azon kívül)?

2012. febr. 6. 08:41
 7/14 A kérdező kommentje:
08:40 Ezt már mondták, hogy a félénkségem félreérthető és sokszor érdektelenségnek tűnik. De ebben az esetben igyekeztem jelét adni annak, hogy szívesen fogadom a közeledést, sőt (szerintem) többször jó helyzetet is teremtettem rá, de valamiért mégsem így volt - vagy túlértékeltem a jeleket, amiket küldtem és tulajdonképpen nem is látszottak. :) Én már nem tudom.
2012. febr. 6. 08:44
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nem volt még barátnője vagy hosszú kapcsolatban volt, akkor lehet bátortalan. Nekem is több mint 10 év volt két randim között. Kellett néhány, mire be jöttem a dologba.

Azt nem tudhatjuk, hogy miért viselkedik így. Lehet, hogy nem elég egyértelműek a visszajelzéseid.

2012. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
08:44 Könnyen lehet, h így van, mert a női jelek általában csak a nők számára egyértelműek, mi férfiak legtöbbször észre se vesszük az ilyesmiket :)
2012. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem életkor függő.
2012. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!