Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 32 éves nőként melyik társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves nőként melyik társkereső oldalakra regisztráljak, mit ajánlotok? Komoly kapcsolatot szeretnék és a korosztály 26-36 éves férfi. Melyik oldalak komolyabbak és népszerűek?

Figyelt kérdés
Megnéztem jó sokat, pár helyre regisztráltam, de vagy rémesek vagy nincs fenn senki, amit csak akkor látok, ha már beléptem, de nem akarok ezer helyre regisztrálni feleslegesen, ezért kérdezlek titeket.

2012. febr. 6. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

>>>Ha nem kellesz az életben egy normális pasinak sem, akkor az életben sem fogsz.


Milyen jó elszólás ez. Mert lehet, hogy a neten még kellenél...

2012. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hűha, van pár frusztrált ember.:)

A neten is az életből vannak emberek, gondolom valahol te is ember vagy.:) Nem ismerkedem utcán, kávézókban, sem munkahelyen, így ez tökéletesen megfelel nekem.

Fura nézőpont, hogy ezzel a sült galambot várnám, de megszoktam már a keserű emberek rosszindulatát és kötekedését. Rájuk jellemző, hogy még véletlenül sem a kérdésre válaszolnak, csak fröcsögnek.:)

Priviben már megkaptam szerencsére a szükséges válaszokat, köszönöm nekik és a többi normális embernek a segítőkészséget.:)

2012. febr. 8. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!