Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen nagy különbség lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nagy különbség lenne a külföldi és a magyar lányok között?

Figyelt kérdés
Több külföldi országban voltam már, és a kinti csajok sokkal kedvesebbek mint az otthoniak. Továbbá ott szeretik, sőt el is várják, hogy a pasi kedves legyen. itthon pedig az egyenesen hátrány úgy vettem észre. Mitől lettek a magyar lányok ilyen félresikerültek?:D Tisztelet a kivételnek.
2012. febr. 7. 20:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim válasza:
89%
háát sztem ez az egész ország ilyen mindenki 'lenézi másikat' ha v.miben különbözik.. mindenki távolság tartó..és senki nem bízik a másikban és ha egy idegenembert v.ki közeleberől megismer aki őszinte ..akkor már egyből azzal jön h. "ebbe a kicsi világban kevés ilyen embert találni" tele vannak előítéletekkel...
2012. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
71%
te ott egzotikumnak számítasz a kis akcentusoddal.
2012. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
31%

ez nekem is feltűnt.

24f

2012. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
50%

A magyar lányok azt hiszik pótolhatatlanok, ezért bárkit megszivatnak...

vagy csak nekem nem volt szerencsém.

2012. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
51%
hát ha mindkét részről ez van, akkor mi készülékünkben van a hiba :D, az biztos, h külföldön sokkal vidámabbak, vagy inkább úgy mondanám, hogy közvetlenebbek az emberek, persze nem mindenhol..
2012. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
55%

Csak egy kérdés: Mely országokban jártál kérdező? Mert nem mindegy, hogy Norvégia vagy Ukrajna. :D


Egyébként ott is vannak hülyék, nyugodj meg... Csak idő kérdése, és találkoztok. Bár lehet, ott, ahol te vagy, a kerítés is aranyból van, f*sztudja. :)

2012. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
79%

Én is azt tapasztaltam, hogy mikor német cserediákokkal ismerkedtem, nagyon kedvesek, mosolygósak voltak és bármiről lehetett velük beszélgetni, mosolyogva válaszoltak, erre fel, ha egy magyar lányt szólítottam le, vagy nem volt kedve ismerkedni vagy foglalt volt, vagy nagyon durván elküldött a fenébe.


Pedig higgyétek el kedvesen kezdeményeztem és be is mutatkoztam, de még annyi illem sem szorult beléjük, hogy köszönjenek, tisztelet a kivételenek.


Most így átgondolva, azon filózom, hog ykimegyek külföldre és hozok haaz valami szép lányt, aki nem csak külsőre szép, haenm jellemre is.


Elegem van a sok csalódásból, már most olyan szinten vagyok, hogy nem is merek magyar lányokkal ismerkdeni, mert úgy elvették az önbecsülésemet.

2012. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
80%
Én például a magyar férfiaknál azt vettem észre, hogy nem nagyon udvarolnak, a külföldiek sokkal inkább de ez szerintem nem jelenti, hogy a magyar férfiak "félresikerültek" csak azt, hogy én kevés olyat ismerek aki udvarol :)
2012. febr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
56%

Magyar lányként tanúsíthatom, hogy azért vagyunk "agresszívabbak" a lekoptatás terén, mert a (legtöbb) magyar pasi egy büdös bunkó, vagy férfiatlan kis taknyos (hiába 30 éves pl.). A külföldi férfiak tisztelettudóak, nem úgy néznek rád, mint egy darab húsra, aki csak b@szni jó, nem hímsoviniszták, lovagiasak, intelligensen udvarolnak, nem nyomulósak, és még sorolhatnám. Úgyhogy ha talán a magyar pasik változtatnának az "udvarlási" szokásaikon, a magyar lányok sem lennének velük bunkók.

(Természetesen a fent felsorolt dolgok sem az összes külföldire vonatkozik, de a legtöbb, akikkel összefutottam, az ilyen) Arról nem is beszélve, hogy ők el tudják fogadni, ha udvariasan visszautasítod őket, míg a legtöbb magyar pasi azonnal elkezd bunkózni.

Természetesen most is ki kell jelentenem, hogy tisztelet (az igen kevés) kivételnek!

2012. febr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Érdekes én is mindig kedves próbáltam lenni lányokkal akiket leszólítottam, ennek ellenére rengetegszer nagyon bunkón küldtek el. Meg kéne változni csajok :)
2012. febr. 8. 00:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!