Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen nagy különbség lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nagy különbség lenne a külföldi és a magyar lányok között?

Figyelt kérdés
Több külföldi országban voltam már, és a kinti csajok sokkal kedvesebbek mint az otthoniak. Továbbá ott szeretik, sőt el is várják, hogy a pasi kedves legyen. itthon pedig az egyenesen hátrány úgy vettem észre. Mitől lettek a magyar lányok ilyen félresikerültek?:D Tisztelet a kivételnek.
2012. febr. 7. 20:33
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk én azért azt hozzátenném, hogy számít az is, hogy milyen egy országban az életszínvonal és az egyéb, hasonló tényezők. Elsőre baromságnak tűnhet, pedig hidd el, rengeteget nyom a lattban. Magyarországon elég tré a helyzet, és hidd el, sok ember padlón van, amikor egyetemre jár/dolgozik, vagy a kettő együtt, és a melóját esetleg null pénzért csinálja kb.

Külföldön jobb a helyzet, az emberek nem feltétlen nézik meg, mit dobnak be a kosárba (itt a hétköznapi dolgokra, nem a nagyobb tételekre gondolok), Magyarországon ez a mindennapos. Persze nem lehet mindent erre fogni, de azért gondolj erre is ,a hétköznapi ember simán taccsra van vágva - fiúk is, lányok is.

Aztán attól is függ, milyen jellegű lányokkal ismerkedsz. Itt vagyok pl. én... Rengetegszer odajöhetne egy srác, mégsem teszi, aztán rájövök, hogy sokszor az a gond, hogy nincs rám írva, hogy "Könnyen megkaphatsz!" - a mai ingerdús világban már csak erre kapják fel a fejüket az emberek.

De legyen, keríts egy külföldi lányt, csak tudod annyit azért kell tudnod, hogy az ismerkedési és a beetetési fázis rohadtul más, mint a hézköznapok, amik X idővel begyűrűznek, és akkor előbukkannak a gondok is, és az emberi tulajdonságok színe-java is a felszínre kerül...

De sok sikert.

2012. febr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
29%
Én is külföldön élek, viszont én is nézek magyar adokaat mégse leszek olyan mint ahogy állitod a magyar lányok. De ez nem attol függ. 14L
2012. febr. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

A magyar lányok el vannak kapatva azzal, h a "magyar nők a legszebbek a világon". Ennek következtében el vannak szállva maguktól (tisztelet a kivételnek). Én mindenkinél, akinél kezdeményeztem (magyar lány, Magyarországon), udvarias voltam és kedves, mégsem volt nyerő kombináció. Elképzelhető az is persze, h én fogtam ki a bunkókat...pedig tényleg nem plázamacsekoknál próbálkoztam, hanem átlagos lányoknál.


29/F

2012. febr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Még egyszer hozzászólnék. Szerintem Budapest és vidék között is hihetetlen nagy a különbség! Laktam Pesten pár évet ott sokkal kedvesebbek a lányok! Lehet velük beszélgetni és nem veszik egyből nyomulásnak, nem kedenek el bunkózni... Nekem volt modell évfolyamtársam, aki valóban modellkedett külföldön!! nem pedig a "tanyasi" diszkóban adta a kulcstartókat... és mégis lehetett vele beszélni, udvariasan elutasította azt aki nem jöhetett számításba. Neki is egy idős gazdag barátja volt, de nem bunkózott senkivel! Míg itt...

Jelenleg egy 40-50 000 fős "kis" városban élek ahol teljesen mások a lányok! Itt még a Tescoban joghurtot kóstoltató lány is felsőbbrendűnek érzi magát! Nem lenézésből mondtam a példákat, de azért van különbség! Itt a "hmcs" : helyi menő csávók akik érnek valamit a nők szemében... az aki fiatalon kapott egy drága autót, esetleg lakást és pénzt, pénzt, pénzt. Hát undorító na...

De hát ez van. Épp albérletet keresek Pesten, sóval... :D

24f

2012. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
08:50-es 24F, egyetértek veled. :D Én is egy 40.000-es városban élek és detto ez a helyzet. :D
2012. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
49%

23:01 A magyar nőknek mi értelme udvarolni? Csak a külső számít nektek, szal v udvarlás nélkül is bejövünk, v udvarlással se megyünk semmire.

08:50 Én nem vettem észre különbséget, sztem a pesti lányok ugyanolyan beképzeltek és felszínesek, mint a vidékiek.

2012. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
77%

Férfiatlan 30 évesek, intelligens udvarlás...lehet túl sok az elvárásuk egyeseknek...ja igen, nem kell legyen ráirva a csajra, hogy könnyen kapható, hanem az kell legyen ráirva, hogy "megpróbálhatod, nem biztós hogy igent mondok, de udvariasan küldelek el".


Amúgy engem is elkápráztat, mikor egy lány mosolyog rám...szerintem ez már nagy dolog egy lánytól, hogy felvállalja, hogy nem biztos fogom viszonozni...már tuti együtt lennék egy ilyen lánnyal ha nem baltáztam volna el a lehetőséget.

2012. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Az a baj, h egyáltalán nincs olyan lány, aki udvariasan küldene el, legalábbis én még nem próbálkoztam olyannál. Vagy bunkó módon leolt, h mégis h merészelsz hozzá szólni, vagy egyáltalán nem küld el, és hülyít, amíg magadtól rá nem jössz, h nincs esélyed nála.
2012. febr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Szerintem a vidékiek valamivel közvetlenebbek,de csak páran.Viszont a pesti csajok a legfelszínesebbek.Amúgy csajok ha a pasik úgy néznek rátok mint egy darab húsra,az általában miattatok van,mert kiprovokáljátok,de vannak kivételes alkalmak.
2012. febr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom a nevelés miatt.A magyar férfitársaim közül is rengeteg arrogáns balf*sz van, aki azt hiszi ő a jóIsten.Külföldőn meg sok jóvágású és mégis normális hapsi van.Ezt csak azért mondtam, mert megint nőszapulás van itt.

A nők között is tapasztalom, hogy rengeteg az olyan aki vagy nagyon elkényeztetett, üvegbúrában létező királykisasszony vagy nagyon bunkó, trágár és még vannak a rendesek is.Utóbbival ritkán találkozom, sajnos.Olyan világban élünk, hogy az az érzésem naponta kéne porig alázak személyeket, hogy magukhoz térjenek a hatalmas önteltségükből.

2012. febr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!