Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen nagy különbség lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nagy különbség lenne a külföldi és a magyar lányok között?

Figyelt kérdés
Több külföldi országban voltam már, és a kinti csajok sokkal kedvesebbek mint az otthoniak. Továbbá ott szeretik, sőt el is várják, hogy a pasi kedves legyen. itthon pedig az egyenesen hátrány úgy vettem észre. Mitől lettek a magyar lányok ilyen félresikerültek?:D Tisztelet a kivételnek.
2012. febr. 7. 20:33
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
56%
23:16 Minden lány felszínes, pestiek és vidékiek egyaránt, legalábbis Magyarországon biztosan.
2012. febr. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódjatok srácok, szerintem ez a másik nemre is igaz. (tisztelet a kivételnek)

tapasztalatom szerint minél délebbi országba mész, annál nyitottabak az emberek, és kedvesebbek is. engem itthon nem igazán szoktak leszólítani, de amikor ázsiába utaztunk, egy hét alatt tizenegyen szólítottak le. szóval azért nagy különbség


mindenkinek az tetszik amit nem kaphat meg, sajnos.:)

2012. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Majdnem az összes nő trágár manapság.Amúgy lehet hogy itt nőszapulás van,de őrájuk irányult a kérdés :D
2012. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom. Magyar lányok nagyképűek, de legnőiesebb testük nekik van. Ezt hívják úgy hogy: SZIVÁS :(
2012. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Hát azért...Nálunk él a legtöbb vézna,kis mellű nő,erős túlzás hogy nekik van a legnőiesebb testük.
2012. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
En csak annyit mondhatok, hogy a magyar pasiknak tenyleg tobbnyire a szex szamit. Nekik serto, ha nem mesz el veluk... Kulfoldi baratom van, s kulfoldon is elek. En kedves vagyok az emberekhez, es pont ezert sokan hulyenek is neztek anno. A lenyeges kulonbseg, hogy mig Magyarorszagon vegig futyulnek ram az utcan pl egy epitkezes menten elhaladva, ez itt nem fordul elo. Nyugaton a ferfiak jolneveltek, es udvariasabbak. A tetszesuket pedig egy sokkal kellemesebb formaban fejezik ki mint sem a : "jo hus" "Megadod a szamod?" "jo a segged" utanakiabalasok az utcan. Bar szerintem otthon is sok fiunak van magyar lannyal kapcsolata, es sokan boldogok a baratnojukkel. Inkabb csak azok sirankoznak, akik nem tisztelik a noket, ez a csajok ezert bunkoznak veluk. Ha pedig csak egy- ket haverod volt bunko azzal a lannyal, hogyan varhatod el hogy majd rolad nem ugyanezt fogja feltetelezni? Fiuk! Megkene valtozni!
2012. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
61%
Azért bunkók a magyar férfiak, mert a magyar nőknél az vezet több eredményre :P
2012. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó így van!

Utolsó előtti!Mi ez a hülyeség?Ha egy férfinak elég sok pénze van,vagy elég jól néz ki,akkor a nők elszarják ha bunkó.A magyar lányok meg a kedves,udvarias férfiakkal szoktak bunkók lenni,meg szeretik őket megalázni.

Az utcán fütyülésről meg annyit,hogy nem kell úgy öltözni,hogy az egész utca utánad fütyüljön,bár tudom nem mindig az ilyen nők után füttyögnek.

Inkább a nők nem tisztelik a férfiakat.

2012. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Nekem nem esik jol, amiert altalanositotok, mert en nem vagyok egy bunko lany. Szerintem sok a bunko ember ugy altalaban a vilagban. Velem is sok fiu volt bunko az eletben, pedig nem bantottam oket. Az hogy az embereket az szuleik nem tanitottak meg viselkedni, nem az en hibam. Ti pedig akkor hibaztassatok masokat mindig, mindenert.
2012. szept. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
igazából kezdem azt hinni, hogy nem bunkóságról van szó egyik oldalról sem, egyszerűen mindenki olyan magasan hordja az orrát, hogy nem igaz, csomó emberből süt a felsőbbrendűség érzet
2012. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!