Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véletlenek sorozata ez, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenek sorozata ez, vagy tényleg rossz helyen lakom?

Figyelt kérdés
Pesti vagyok,mégis azok a lányok akikkel egy idő után elmélyül az ismerkedés (akár flört,akár barátság terén), mind vidékiek. Nem értem,innen mért nem tudok találni legalább egy helyes lányt,akivel lehetne vmi komolyabb..
2012. febr. 8. 00:27
 1/6 lila nyuszi ***** válasza:

Nem tudom... Akiket én találok ők meg vagy Bp környékiek vagy Debrecen körül élnek, ország másik végén. :D közelben nagyon ritka aki normális lenne. Látod, ilyen a sors vagy csak a netes ismerkedés hátránya. :D


20/N

2012. febr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet rossz helyen laksz...

De a vidék szerintem nem kizáró ok.

2012. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam meg a nagy része pesti :S


de lehet annak is a nagy része csak azt álltja hogy pesti :D

2012. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálam is mindig így van csak fordítva, igaz én egy 10e fős városban lakok de, még a környékről sem jönnék össze egyetlen lánnyal sem, nem tudom...
2012. febr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem csak netes ismerkedésre értettem,hanem összvissz. Pesten vhogy nem botlok bele egy normális lányba se...Biztos,hogy én vagyok szerencsétlen,de azért 2millió emberből illene találni egyet. Vagy csak túl maradi vagyok?A jelenleg fókuszban lévő csillogás,és figyelemfelkeltő tevékenységek tömkeleg pl nem igazán jön be(nem szeretem a magamutogató,nyilvánosan ízléstelenkedő,se a piás,se a drogos,se a flegma pitsát játszó egyéneket...meg persze még sorolhatnám)A lényeg az,hogy vagy nagyon elbújtak azok akiket keresek,vagy csak én keresem rossz helyen őket.Bár már azt se tudom hol is keressem,azt hiszem:)
2012. febr. 8. 00:50
 6/6 anonim ***** válasza:
én nemrég költöztem fel pestre és azt kell mondjam igazi felüdülést nyújtott számomra az új környezet ilyen téren.nagyon sok szép lány van tényleg rengeteg, vannak köztük bunkók stb stb. de szerintem pest nagyonis jó arra hogy megfelelő partnert találj magadnak, előbb vagy utóbb úgyis megleled a megfelelőt :)
2012. febr. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!