Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes nudista strandon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes nudista strandon ismerkedni, csajozni? Lehetséges egyátalán, csakmert lehet érdemes lenne kipróbálni, hátha pucéran több esélyem lenne?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 20:05
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Miért is? :O

Am pont ugyan annyi a %-unk, nekem is 77% :D

2012. márc. 5. 21:49
 22/31 anonim ***** válasza:
61%

amúgy az igazi nudisták nem igazán bírják h ha a strandon bámulod a nemiszervüket

de ettől bbepróbálkozhatsz, felállítod, odamész a csajhoz, ő megfordul te meg az arcára élvezel XD na jó ezzzz a perverz verzió

a másik az. Szia, itt van velem a barátom, a Pista. Nagyon tetzsel neki, beszélnél vele? Öööp persze. Odacsapod neki a cukifarkincád: Na, beszélj hozzá! :)

2012. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

#22-es.


kész behaltam.. milyen ötletek:D

2012. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Nos én nudistának vallom magam és alapszabály, hogy a szex és a nudizmus nem összekeverendő. Nudista strandon nem illik ismerkedni és ha megpróbálod, jobb esetben elzavarnak, de az tuti, hogy bunkónak fognak nézni és az nem egy jó pont ismerkedésnél. A nudizmus fantasztikus dolog, szabadságérzetet ad, de ne ilyen helyen akarj ismerkedni, hacsak nem szerveznek este valamelyik helyen bulit, de ott meg a nudisták is felöltöznek.
2012. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet privátba és elmondom.

De emailba majd megadom a címet"

2012. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Mármint mit küldjek? :O
2012. márc. 17. 20:45
 27/31 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismerkednék nudista csajokkal, akikkel utána ki lehet menni ilyen strandra ! Strandon szerintem már nem nagyon ismerkedik senki mert oda párban mennek :-)
2012. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
tegyél fel képet, hadd nézzük meg :)
2012. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Hogyisne :s :$
2012. máj. 1. 18:52
 30/31 anonim ***** válasza:
Ne a neten nézelődjetek, hanem a strandon. Legfeljebb valaki visszanéz.
2012. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!