Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elfogadható, ha az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elfogadható, ha az embernek van barátja, de néha olyan érzés fogja el, hogy valami újat akar kipróbálni valaki mással?

Figyelt kérdés
nekem már elég régóta van barátom és szeretem is de néha van oylan h mással szeretnék lenni.konkrét ember nincs,de hiányzik az újdonáság..:S
2007. nov. 11. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez teljesen normális. A legboldogabb párkapcsolatban is előfordul. Ezt úgy hívjuk, hogy kíváncsiság. (Bárkit fel tud izgatni a gondolat, hogy milyen lehetne mással smárolni, mással ágyba bújni... Sőt olykor konkrét személyekkel képzeljük el.) De ez nem baj. :)
2007. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is fordult már elő haonló helyzet. Hidd el normális ha már régóta vagytok együtt, de nem is baj. Nem csak a pasiknak lehtnek ilyen gondolataik:P De ha a barátod hűséges, akkor te is próbálj meg az lenni, de ha már nagyon kaccsingatsz más fele ...az már egy kis problémát jelent
2007. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is természetes!Nekem sokszor oylan érzésem van,hogy már szinte unom a pasim,de ilyenkor oylan lelkiismeret furdalásom van tőle,hogy azonnal kiverem a fejemből,mert ez hülyeség!de időnként én is kíváncsi vok :) perzse nem h milyen lehet mással,hanem h milyen újdonságokat lehetne vele kipróbálni...kicsit feldobni a kapcsolatunkat stb... érted gondolom :) pusz sok sikert
2007. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ez arra enged következtetni,hogy a szerelem lanyhult a barátod iránt.ha valakinek a barátja maxmálisan megfelel mind lelkileg mint testileg akkor nemigen álmodozik másról.Mert a sok álmodozást előbb-utóbb cselekvés követi majd.Mérlegeld a barátod iránti érzelmeidet,megad e neked mindent amire vágysz,akár az ágyba akár érzelmileg.Ha ujdonságra vágysz próbáld előbb vele feldobni a szexet,vigyél bele valami ujjat,vesd be a fantáziád,és meglátod ez elég e vagy még mindig más pasiról álmodozol.Ha igen akkor a szakítást ajánlom,élj egy kicsit még.
2007. nov. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem még nem igazán vagy érett komoly dolgokra,menj még tapasztalódni egy kicsit,amíg meg nem érik benned az elhatározás,hogy meg tudsz normálisan állni egy ember mellett is.
2007. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem más szokott hiányzozni, és nem a más iránti vágy izgat, egyszerűen az, hogy már sosem fogom átélni, milyen ismerkedni valakivel, milyen közel kerülni hozzá , várni és szerelembe esni..

Én tökéltesen boledog vagyok párommal, sosem vágynék másra, de a kezdeti izgalom és láng azért néha nekem is ezsembe jut, de párommal néha azt játszom, hogy most ismerkedünk, és ez is jó.-)

Én is azt javaslom, hogy ha boldog vagy, akkor normális, hogy néha fantáziálsz.

De ha nem vele képzeled az életed, erősödni fog a más iránti vágy, akkor inkább lépj, éld ki magad, és csak akkor kösd le magad tartósan, ha "nyugton " tudsz maradni egy mellett.

2007. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!