Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Elmúlik majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elmúlik majd ez az érzés?

Figyelt kérdés

Van a gimiben egy végzős fiú, aki tetszik nekem. Azt hittem, hogy én is tetszem neki, mert egyértelmű jeleket küldött felém, pl. sokszor szemeztünk, néha mosolygott is.. Aztán tegnap látom, hogy a facebookon ki van írva, hogy kapcsolatban.. Ez igaz, mert ma kicsit kerültem is, mert így nem láttam, hogy smárolnak a csajjal (amit barátnőim láttak is), stb.. Mert ha láttam volna, rögtön elsírtam volna magam. Eléggé sz*r érzés ez (bocsi a szóért), mert már vagy 2 éve tetszik nekem (hosszú a történet..) és hát a jelek miatt is..

Most nagyon magam alatt vagyok, nincsen kedvem semmihez se, csak sírnék egész nap.. El fog majd múlni ez az érzés? Veletek is volt már ilyen?

Amúgy holnap lesz majd a suliban egy farsangi buli, ahova szeretnék majd menni, de így 0 életkedvvel és azzal a tudattal, hogy ők is ott lesznek (és smárolnak, stb..), kevés az esélye annak, hogy el is megyek.. Vagy szerintetek elmenjek??

Most kérlek, hogy normálisan válaszoljatok! Köszönöm!


2012. febr. 9. 17:49
 1/5 A kérdező kommentje:
*még annyit, hogy mivel tudnám mihamarabb elfelejteni ezt a fiút?
2012. febr. 9. 17:50
 2/5 A kérdező kommentje:
*mivel, hogyan
2012. febr. 9. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Garantálom, hogy pár hónap és teljesen elfelejted. Ilyen ez a gimis élet. Lesz helyette még annyi, hogy azt te még el sem hiszed.
2012. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha még egy szót sem b eszéltél vele soha,akkor nem is ismered igazán!

Egyébként meg neked kellett volna lépned,látod,más szemfülesebb volt.Lehet,hogy félénk fiú,és a lányoknak kell becserkészni.Hát,ez most neked nem nyert.


Túl leszel rajta,mivel igazán nem is szereted,és amúgy is elmegy.

2012. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Csak" tetszik, nem is ismered. :) El fog múlni gyorsan. :)
2012. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!