Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes ilyen CSAJOZÓ TRÉNINGR...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen CSAJOZÓ TRÉNINGRE benevezni? Hódítást oktató tanfolyamokra? Lányok, nők, hogy látjátok ezt az egészet?! Meg az olyanokat, mint én?

Figyelt kérdés

Nekem aki abszolút lúzer valamelyest fúrlya az oldalam, bevallom. De mi van ha ez csak szép körítés. Na meg elég sokan foglalkozna vele ahhoz,hogy mindeki tudja az egyedüli,igazi,tuti útjá annak,hogy alfahímmé váljak.

Nincsenek elég sokan ahhoz ,hogy hiteltelenné tegyék egymást?

Én annyira nem merek csajozni,hogy már nem is érdekel !

Meg se próbálom. Nem hiszem,hogy van ennél lejebb.


Mondjuk pénzem sincs rá -másra sincs-,de ha lenne éredems lenne elmenni?

Nekem,aki semmilyen tapasztalatal nem rendelkezik.

Nulla önbizalom, önbecsülés.

Tudom jól,hogy az esélyem is nulla.

Betöltöttem a 26ot .

Segíthet ez a hozzám hasonlókon.

Persze tovább drágítja az egészet,hogy vidéki vagyok, igy meg kell oldani az utazást, szállást, stb.


Lányok, nők szerintetek érdemes?

Hogy és milyennek látjátok őket? Akik végeztek ilyet.

Meg az olyanokat mint én!!!!!


Én pl szórakozni sem tudok. Nem érzem jól magam ott ahová mások szórakozni járnak. Táncolni nem tudok.

Önmagam megjátszása nem megy.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2012. febr. 10. 18:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ne költsd erre a pénzed. Ismerkedj neten, stb.
2012. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

"Én annyira nem merek csajozni,hogy már nem is érdekel !

Meg se próbálom. Nem hiszem,hogy van ennél lejebb.


Mondjuk pénzem sincs rá -másra sincs-,de ha lenne éredems lenne elmenni?

Nekem,aki semmilyen tapasztalatal nem rendelkezik.

Nulla önbizalom, önbecsülés.

Tudom jól,hogy az esélyem is nulla.

Betöltöttem a 26ot . "


Az az érzésem hogy neked ezzel a kérdéssel a burkolt önsajnáltatás a célod. Írod a kifogásokat hogy miért nem menne úgyse, pedig pont a küzdőszellem az ami egy férfiból nem hiányozhat!

Tanfolyamra se feltétlenül kéne eljárnod, ugyanis vannak könyvek melyek részben vagy egészben ezzel foglalkoznak. (Pl. Zsedényi Csaba: Kulcs a nőkhöz c. könyve) Elolvasod őket aztán a leírtak alapján elmész X csajt megszólítani. Először nem is az a lényeg hogy felszedj lányokat hanem hogy szokj hozzá a visszautasításhoz. Hogy visszautasíthat akár több száz csaj is akkor se fog összedőlni a világ. Itt annyival nehezebb a téma mint tanfolyamon hogy senki se lesz ott veled a terepen hogy fogja a kezed. Hidd el amikor még nem volt egy ilyen tanfolyam se akkor a mostani "felszedőművészek" is egyedül mentek ki és tették amit kellett minden egyes nap.


"Én pl szórakozni sem tudok. Nem érzem jól magam ott ahová mások szórakozni járnak. Táncolni nem tudok.

Önmagam megjátszása nem megy."


Ha nem tudsz táncolni akkor menj el egy tánctanfolyamra! Nem csak táncolni fogsz megtanulni de új ismerősökre is szert tehetsz!

2012. febr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Önbizalomhiányra pedig javaslom olvasd el Csernus Imre A férfi című könyvét. Sokszor kíméletlenül de őszintén leírja hogyan érheted el hogy tiszteld és elfogadd önmagad, mitől tekinthetsz magadra férfiként.


Az önbizalomszerzés és a csajozás felfejlesztése nem lesz könnyű de ahogy Csernus írja:


"Aki nem fogadja el, hogy a változtatás fájdalommal jár, annál soha nem fog bekövetkezni a fejlődés."

2012. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A kűzdőszellem hiányzik belőlem,de rendesne. Nem is tagadom.

A könyvet olvastam, meg a neten is olvasgattam.

Egyik sem tudott annyir a lázbahozni,hogy át merjem lépni azt a bizonyos küszöböt. Beszari vagyok.

Egyedül ?!

A sok visszautasítás szeintem csak öszetörne.

Néhány év mire megtanulnéktáncolni, már így is kifutottam az időből.

Sokmindent le lehet írni, meg elolvasna nagyon jól hangzik,de hogy segítsg nélkül is meg lehet tanulni,hát?

2012. febr. 10. 18:48
 5/20 anonim ***** válasza:

ha nem szeretnél táncos helyekre járni akkor ne olyan helyekre járj...ülj be az ismerősökkel sörözni, dumálni, nem tudom dolgozol e vagy egyetemen vagy, de valami olyan típusú klubba, körbe akármibe eljárhatnál ahol emberek vannak akiknek az érdeklődése azonos...esetleg. vagy a könyvtrá se olyan rossz:P



jah és pár lecke:

1.ne sajnáltasd magad mert rémesen gáz, akár barátok esetében, akár nők esetében

2.próbáld meg összeszedni magad, elfogadni magad

3.keresd meg azt ami oké benned, ami féfias benned...ennél az esetnél sokat segít bármilyen sport...elcsépelt dolog, de tényleg így van,én a sportolástól kifejezetten nőiesebbnek és energikusabbnak, pozitívabbnak érzem magam

4.próbálj meg nyitni...ne csak a nők felé hanem az emberek felé általában

5.a nők nem mumusok...komolyan. Ugyanolyan emberek mint bárki más, le lehet velünk ülni beszélgetni feszengés nélkül, ha akarsz tőle vmit ha nem....érdemes olyan nőkön gyakorolni a fesztelen beszélgetést akiktől semmit nem akarsz.


a PUA-t szerintem hanyagold.

a tánctanulás egyébként jó ötlet, van egy ismerősöm aki olyan helyzetben van mint te, csak idősebb és salsázni jár....nagyon nagyon sok csaj van arra, többen dongják körül csak ő betegesen válogatós...

2012. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Csajozó tréning? Susogós Nájki?
2012. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Azt a könyvet is olvastam

Már nem is emlékszem rá.

Annyi megmaradt,hogy valami olyasmi ít,hogy ha az élet bizonyos területein nincs önbizalmunk(ismerkedés) akkor hiba szerzünk az élet más területein önbizalamt attól még a problémás területen nem lesz önbizalmunk.

Ha azt akarjuk,hogy az életünk bizonyos területein legyen önbizlamunk akkor azzal kell folalkozni.

Én pont azal nem merek.

Egyébként sportolok és nem lett tőle önbizalmam. Épp úgy nem szeretem magam mutogatni.

2012. febr. 10. 18:52
 8/20 A kérdező kommentje:

18:49

Én mindenhogy feszült vagyok.

Lehet,hogy nem mumusok,de látják rajtam,hogy lúzer vagyok és ez rányomja a bélyeget szerintem mindenre.

Meg egy kicsit mumusok :-)

2012. febr. 10. 18:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj de én nem tudtam végigolvasni mert leakadtam az első mondatban lévő FÚRLYA szónál :S
2012. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Papesz! Itt SENKI nem fogja megoldani a problémádat!

De az a durva hogy elmehetsz Te ilyen meg olyan "csajozós tréningre",csak az a baj hogy az nem ér egy kalap sz@rt se. Miért? Mert azzal kezdődik hogy mit mondjunk ha odamegyünk egy nőhöz. Na itt a baj.Oda kell menni. A nőhöz. Érted? Neked apa EZ már nem megy. Felejtős. Sajnáltasd magad, ne tudj szórakozni,ne legyen pénzed.Tudod pont tegnap láttam egy CSÖVES (retkes,részeg,szakadt ruhás) f@szit akit egy 20-25éves teljesen normális csaj kísért, és látszott hogy nem csak egy segítője hanem a csaja. Na tesó nálad még egy rossz csöves is jobban csajozik? Oldd meg az életed,szedd össze magad , mert az élet túl rövid !! Láss neki izibe!

2012. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!