Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes ilyen CSAJOZÓ TRÉNINGR...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen CSAJOZÓ TRÉNINGRE benevezni? Hódítást oktató tanfolyamokra? Lányok, nők, hogy látjátok ezt az egészet?! Meg az olyanokat, mint én?

Figyelt kérdés

Nekem aki abszolút lúzer valamelyest fúrlya az oldalam, bevallom. De mi van ha ez csak szép körítés. Na meg elég sokan foglalkozna vele ahhoz,hogy mindeki tudja az egyedüli,igazi,tuti útjá annak,hogy alfahímmé váljak.

Nincsenek elég sokan ahhoz ,hogy hiteltelenné tegyék egymást?

Én annyira nem merek csajozni,hogy már nem is érdekel !

Meg se próbálom. Nem hiszem,hogy van ennél lejebb.


Mondjuk pénzem sincs rá -másra sincs-,de ha lenne éredems lenne elmenni?

Nekem,aki semmilyen tapasztalatal nem rendelkezik.

Nulla önbizalom, önbecsülés.

Tudom jól,hogy az esélyem is nulla.

Betöltöttem a 26ot .

Segíthet ez a hozzám hasonlókon.

Persze tovább drágítja az egészet,hogy vidéki vagyok, igy meg kell oldani az utazást, szállást, stb.


Lányok, nők szerintetek érdemes?

Hogy és milyennek látjátok őket? Akik végeztek ilyet.

Meg az olyanokat mint én!!!!!


Én pl szórakozni sem tudok. Nem érzem jól magam ott ahová mások szórakozni járnak. Táncolni nem tudok.

Önmagam megjátszása nem megy.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2012. febr. 10. 18:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

pua.hu/mex-eletutja-sok-kudarc-utan-vegul-siker/


engem ez motivált

2012. febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Oldd meg az életed,szedd össze magad , mert az élet túl rövid !! Láss neki izibe!"

Tudom a gondolat agyon is nyom. csak ettől még nem fog menni. Azért köszönöm.

egy részeg csöves miért nem tudhatna többet, mint én ? :-)

2012. febr. 10. 19:32
 13/20 anonim ***** válasza:

Győzködhetünk téged mindahányan hogy mit is tehetnél, de te ragaszkodsz ahhoz hogy ez az egész neked nem fog sikerülni. Tényleg, te hány embert ismersz aki nem hitt önmagában és mégis elérte amit akart? Mert én egyet se.


""Oldd meg az életed,szedd össze magad , mert az élet túl rövid !! Láss neki izibe!"

Tudom a gondolat agyon is nyom. csak ettől még nem fog menni. Azért köszönöm. "


Úgy tűnik az a gondolat még nem nyom téged eléggé agyon. Még nem vagy a poklod legmélyén. Mert tudom hogy mindenkinél van egy pont amikor már nem bírja tovább elviselni azt amit eddig csinált vagy nem csinált (nálad utóbbi). Amikor tényleg rájön hogy semmije nem maradt és ezt mind kizárólag önmagának köszönheti. És ne mondd hogy te már ott vagy azon a ponton, mert ha így lenne akkor már a kifogások és/vagy nehézségek se érdekelnének téged.

2012. febr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

1, Tényleg nem vagyok ott. Bárcsak ott lennék.

2, Mit csináljak,hogy legyen hitem magamban?

3, Mi van azokkal akik hittek magukban és mégsem sikeült nekik?

2012. febr. 10. 20:06
 15/20 anonim ***** válasza:

Én rájöttem, hogy ez így nem mehet tovább és elhatároztam hogy megváltozom. Csak azt nem tudtam hogyan, ezután rátaláltam a PUA.HU-ra. Majd az ott olvasottakon felbuzdulva megkérdeztem az egyik lányt, aki kikosarazott, hogy miért. A válasza teljesen igaz volt - az ember ilyenkor visszagondol. De egyértelmű hogy a Mex tud segíteni így letöltöttem a könyvet és feliratkoztam a hírlevélre, de semmilyen találkozóra nem vagyok hajlandó elmenni, pláne amennyibe kerül...

Amúgy ez nem csak a csajozásra van hatással, hanem az egész életre.

Bár még nem szólitottam meg egy lányt sem, ugyanazt tapasztalom mint Mex, az osztálytársaim közül a "domináns" próbálja lerombolni az őnbizalmam - 0 sikerrel :D

Motiváció gyanánt én ezt a videót ajánlom:

[link]

2012. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

13-as vagyok (meg 2-es és 3-as)


"Mit csináljak,hogy legyen hitem magamban?"


Nézz szembe a félelmeiddel.


[link]


Ez a könyvében is benne volt amit állítólag olvastál.


"Mi van azokkal akik hittek magukban és mégsem sikeült nekik?"


Azok tanultak a pillanatnyi vereségükből, és épp azért mert levonták a megfelelő tanulságokat (és nem azt hogy ehhez ők mindig bénák lesznek!) legfeljebb egy-egy csatát veszítettek el de a háborút nem. Mert a győzelemnek lehet örülni de tanulni és fejlődni csak a vereségből lehet.

2012. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ok a következőt csináljuk , péntek este van, felöltözünk fogunk némi lóvét, nem keveset nem túl sokat, elmegyünk egy nyugodtabb helyre bedobunk 1 presszó kávét meg három rövidet, aztán bele az életbe ...legalábbis én most ezt csinálom különben 3X es vagyok és leszarom..... :D

attol hogy otthon nyavalyogsz meg hülye könyveket olvasol amiben olyasmit ir amit magadtol is tudsz soha nem fog válltozni az életed....

..látod máris csináltál valami pozitivat...kedvet nekem a kutyálkodáshoz ....XD

2012. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
26 évesen előbb magadat kellene elfogadnod olyannak amilyen vagy. Ha ezt nem tudod megtenni ne várd senkitől hogy szeretni fog és veled akarja majd tölteni az idelyét.
2012. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18:49es vagyok:)


oké mumusok egy kicsit mert mások mint a férfiak, de tényleg ennyi....gondoltam hogy parázol minden helyzetben nem csak nőknél,nem csak tánci bulikon...


ezen mindenképp túl kell lépni, ez abszolúte önbizalomhiány és semmi más...és persze h kiül az arcodra és al ányok észreveszik...de ne felejtsd el hogy ez a lányoknál is így van, aki nem magabiztos, aki nagyon nagyon akar már pasit és még sose volt, aki önbizalomhiányos, félős stb az mind kiül a nőre is és görnyedtebben jár, lefelé néz többet, kevésbé ad magára, és kevesebb mosolyt látsz az arcán.


és ugyebár ez a férfiaknak sem szexi nem? nem arra buzdít, hogy gyerünk hívjuk el egy kávéra:P


szóval nem a nők az igazi mumusok hanem te saját magad.


hogy legyen hited magadban? ez egy hosszasabb harc, erre mondtam a sportot az nagyon sokat kihoz az emberből, mind testileg mind lelkileg, ugyanis ki kell lépned a komfortzónádból...és neked is azt kéne, kilépni a kényelmes kis szürke, elbújós, nyugis, megszokott, félénk énedből és többet nyitni.


mi van ha megteszed és mégse sikerül? mivel hiszel magadban felemeled a fejed és tovább mész, semmi nincsen...az már nehezebb eset amikor valakinek egy többéves kapcsolata szakad meg, de abba nem kell belehalni ha vkit visszautasítanak, nagyon sok ilyennel találkoztam már. és őszintén összeomlottam néha 1-2 napra de aztán sokkal erősebben és magabiztosabban mentem tovább, h naaaa ezt is túléltem, akkor gyere világ:)


rövid az élet ahhoz hogy meg se próbáljon az ember dolgokat azért mert beszari...én erre 18 évesen jöttem rá, valaki később, ez van:)


22 L

2012. febr. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem szánalmas vagy 17/L

De azért sok sikert :)

2012. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!