Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyre több fiú, huszonéves nem mer ismerkedni lányokkal? Miért gátlásosak, félénkek, frusztráltak? Hol az önbizalom ami ehhez kell?

Figyelt kérdés

Csernu azt írja,hogy a férfiakat jobbár a nők nevelik.

Lehet,hogy a nők hiábaj ?:-))

Szóval miért nincs elég önbizlamok a srácoknak odamenni a lányokhoz?

Vagy egyszerűen olyan világot élünk ami gátlásossá,szorongová tesz minket embereket,egy részünket míg másokat meg gátlástalanná.

Most itt nem arra gondolok,hogy alányok is gátlásosak,mert nem elégedettek a külselyükkel. Ez a férfiaknál is meg van.

Kell nekik ez a "csajozásoktatás"?

Bocsánat az általánosításért. Ikább csak sokakara értem és nem mindenkire.

Kéréds ha csak odamegyünk egy lányhoz,hogy szia szeretnék veled megismerkedni8esetleg hozzá tesszük-mert tetszel)akkor az életképes-e vagy nevetnek egyet a lányok és továbbállnak?

És a viszautasítások? Mennyit kell elfoganiuk ahhoz,hogy már ne zavarja őket?

Kérdés,hogy a lányok tudják-e még kezelni ezt vagy már csak a duma, a ruha, meg a külsőségek számítanak?

A -Szia megiszol velem valamit?Mert tetszel nekem és szeretnék megismerkedni veled.- már nem űködik.

Vagy a baj már nem csak a srácok önbizalmával van hanem már a lányok,csajok,nők is másként állnak hozzá és mást keresenk és mást várnek el?


2012. febr. 10. 19:23
1 2
 11/15 iloribot válasza:
Hát, szerintem azért van, mert a nőknek fogalmuk sincs, hogy mit akarnak. Ebben szinte biztos vagyok. 22 évem alatt még nem találkoztam olyan nővel, aki tényleg olyan férfit akarna, amilyenről beszélt. Mex Deluxe és egyéb randiguruk erre jöttek rá, és ezt használják ki. Oktatják, hogyan lehet úgy beszélni egy lánnyal, hogy "főnyereménynek tekintsen", meg hasonló frappáns technikákat. Két meglátásom van ezzel kapcsolatban: egyrészt megérdemli az összes nő (aki hagyja magát, tehát a nők 99,999%-a), hogy jól megvezesse ez a banda, és áhítozzanak olyanok után, akik minden egyes tettüket szinte előre kiszámítva borítékolni tudják; másrészt pedig sajnálom őket, mert nem látják meg azt, hogy ki az, aki tényleg tudná őket szeretni. A nőket nem az elveik/érveik, hanem az érzelmeik irányítják, ami igazán nem helyénvaló, pláne ebben a fenemód liberális világban, amikor a szerelem szabadságát hirdetik, de a lehetőségek, feladatok rendszerint elmosódnak. Össze akarják mosni a régi szokásokat a maiakkal. Régen a férfi feladata volt, hogy feleséget válasszon, de az apa mondta meg, hogy feleségül veszi-e (nem veheti-e!) a lányát vagy sem a deliquens, vagyis tulajdonképpen csupán észérvek alapján házasodtak. Napjainkban már "tiszta érzelmek" alapján keres párt az ember, de a szokás megmaradt, hogy a férfinek kell futni az udvariassági köröket. Még ezzel sem lenne baj, ha legalább tudná az ember, hogy mi az, amit mondania kell, mondhat.
2012. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 iloribot válasza:
Azt gondolná az ember, hogy ha megkérdez sok nőt, hogy mi az, ami bejön neki, ha legalább egy icipicit tetszik neki a srác, akkor választ kap erre a problémára; de hát nem tudják megmondani, mert fogalmuk sincs erről. "Légy kreatív, kedves, vicces, meg mittudomén mi" szokott előfordulni a válaszok között. Nem vagyok semmiben sem biztosabb, mint abban, hogy nem ez alapján ment el a randira, hanem a tudatalatti játszadozások miatt, amivel a nagymenő macsó-hímzések, nagy dumás srácok győzködték.
2012. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ehhez bizony nagy lúzernek kell lenni! Főleg, hogy már az első sorban a nőket hibáztatod a saját életképtelenséged miatt!
2012. márc. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát csesszék meg a fiúk suliban csak futkároznak le se szarnak az arcunkba böfögnek aztán huszonévesként csodás viszont látni hogy mit ökörködött az életben. Csak szólók neked,hogy nő az kell. Meg az osztályomban a legtöbb fiú ilyen hogy áhh nem kellesz aztán késöbb igen. A késöbb alatt az értem hogy hoszonéves korára. De én az ilyeneket arcon taposom meg gyomron. Ne kétségbeesetten keresgéljen mint kiskakas a szemétdombon hanem nézzen már ki a fejéből hogy vajon miért nem megy a nőzés.
2013. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

De ha egy ártatlan fiu lélekről van szó azért mert mindenki tudja ha csak meghívod italra a lányt még nem esik le róla a bugyi. Már több kell hogy valaki felszedjen egy nőt. A ribik erre gondolnak: $$$

a fiúk erre gondolnak: <3<3<3 és az ilyen lányok veszik el az önbizalmat. Kiszívják belőle mint porszívóval a port.

2013. nov. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!