Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen túl fiatal vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen túl fiatal vagyok a szerelemhez? kretének kíméljenek, korombeli vagy egy kicsit idősebbek válaszát várom

Figyelt kérdés

Szóval az a szitu, hogy 13 éves vagyok, és van egy ''pasim''. Osztálytársam, nagyon rendes srác, és a szüleim szerint is OK. Gyakran szoktunk találkozgatni, és...bevallom, elcsttant már az első casók is. Szerintem minden rendben van velünk, de sétálás közben gyakran látok idős néniket/bácsikat, akik nagyon rosszallóan néznek ránk. És a nagymamám szerint se normális, ha valaki ennyi idősen ''jár'' valakivel.

Nagyon szeretem a fiút, és ő is engem. Mi legyen?


2012. febr. 11. 17:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Hát, én már oviban is szerelmes voltam. :D

Nincs ebben rossz, a szerelem egy érzés, nem korhoz kötött.

A felelőtlen viselkedés már megint más téma.

Nos, ami pedig a kívülállókat illeti, a szomszédban lakott egy idős néni, amikor általános 3. osztályos voltam és megkérdezte van-e udvarlóm, én erre azt feleltem, hogy én még kicsi vagyok,erre közölte, hogy ez kortalan, és hogy az ő kisunokájának is van, együtt mennek iskolába, mert reggel mindig elébe megy :)

Szóval szerintem ez rohadt aranyos :)

2012. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverj minket az átlagos trollokkal. Mi értelmesek vagyunk.
2012. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Mert én meg tündértroll vagyok, vagy valami pónitroll... Najó semmi bajom a trollokkal, de télleg, csak valahogy nem nagyon jönnek össze nekem a naaagy tagbaszakadt óriások a kultúrával... De semmi baj, OK?


jöhetnek még válaszok...

2012. febr. 11. 18:38
 14/24 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem normális mondjuk még nekem egyszer sem volt csajom semmi ilyesmi de szerintem sz*rd le az idegeneket hogy mit gondolnak rólad ha a szüleid elfogadják na meg ha szereted meg ő is akkor semmi probléma!

14/F

2012. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

a trollok nagyrésze értelmes, nagyon sok ész kell ahoz, hogy egy jó trollkodást kitalálj:DD

Am 1. vok: Na az szép hhogyha 9 hónap, le a kalappal. Am tök ugyan olyan a felfogásunk, írhatok üzit?:D

2012. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

szija.. ha szereted akkor sza*rd le ki mit mond!! És én is csodálkozom ,hogy egy 13 éves lány így gondolkozik.. mert manapság a 11-12-13 éves lányok elégéé kis csit*rik... és le a kalappal ,hogy már 9 hónapja együtt vagytok grat nektek. :)

15/L

2012. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
75%
Én igazából irigyellek is! :) Bár még csak most leszek 14 jól esne, ha lenne egy lány akivel "járnék". Az pedig dícséretre méltó, hogy nem vagy egy hülye p*csa :)
2012. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nos... Hááát...

Először is: az a 9 hónap úúúgy elröppent...

Másodszor is: igazán jó érzés, h nem tartotok k***ának, pedig csak néhány sorból ismertek...

Harmadszor is: én is nagyon szeretem a srácot, és ő is engem... Nagymama csak elfogult, a néni-bácsik nem érdekelnek. A lényeg a fiú...



utóirat-szerűség: mint már írtam, nem rajongok az olyan tizen2-3-4-5 éves lányokért akik miniprostik. Az osztálytársaim közül is vannak néhányan, de én sohase tartoztam közéjük.

utó-utóirat: még egy gondolat a trollokról: 6-7 éves koromban én is legyőztem egyet... Lilás-zöld színű volt és 5 méter magas és az ágyam alatt lakott...

2012. febr. 12. 08:50
 19/24 anonim ***** válasza:
Te most sértegetsz?
2012. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy semmi bajom a trollokkal...
2012. febr. 12. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!