Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik buliba menjek el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik buliba menjek el?

Figyelt kérdés
Egy komoly dilemma előtt állok. Két buliba is meghívtak. Az egyik buliba egy olyan lány aki, amúgy tetszik , de nem ő a nagy Ő és akivel azért szívesen kerülnék khhmm.. "intim kapcsolatba", de ha vele nem sikerül, valamelyik barátnője is "gondozásba vesz" ha úgy alakul. A másik buliba egy olyan lány hívott , aki "nem annyira" érdeklődik irántam, viszont én komolyan kapcsolatot szeretnék vele és mivel ritkán megy bulizni, talán most jobbak lennének az esélyeim.
2012. febr. 13. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt ne mi döntsük már el! Ezt neked kellene "érezni"!
2012. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 -=Koldus=- ***** válasza:
Először menj el abba a buliba, ahol a számodra tetsző lány van. Ha valami miatt nem lesz jó a buli, vagy meg tudod, hogy abszolút nem érdekled a csajt, akkor átmész a másik buliba és beveted magad.
2012. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

-=Koldus=-


Az a gond, hogy közel egyidőben van a két buli, ráadásul az elsőre már 3 hete tervezzük és sértődés lenne ha nem mennék. Nagyon nem tudom hogy mi legyen, annyira bizonytalan. Ha a másik buliba későn érek oda addigra azért a nekem tetsző csajokat lehet hogy lenyúlják....

2012. febr. 13. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez azért annyira nem nagy dilemma.... Baszni akarsz vagy párkapcsolatot?
2012. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
másodikra szavazok..:DD
2012. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ma 19:50


Nem hiszek a megérzéseimben hogy melyik fog történet bejönni. A párkapcsolat fontosabb lenne, de már eddig is sokat szívtam mert egy biztosabb dolgot feladtam egy bizonytalanért.

2012. febr. 13. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!