Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátnőmnek is az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek is az a fiú tetszik, mint nekem, de ő azt mondja, hogy őt nem is érdekli, pedig látszik rajta, hogy igen. Most mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
klónozni a csajt
2008. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha tetszik neki az még nem jelenti azt hogy szereti is.Csak simán tetszik neki.Nekem is tetszik egy-két pasi de az sem jelent semmit.Meg volt egyszer olyan is hogy egy pasi tetszett nekem csak váratlanul összejött a legjobb barátnőmmel.Nem kezdtem el hisztizni mert tudtam hogy egy pasi miatt nem éri meg felbontani a barátságunkat.Szoval semmi mást nem érewztem iránta csak tetszett ugyhogy nem is volt kellemetlen nekem a dolog amikor előttem csókolóztak nem fogalkoztam velük.csak aztán később jött a probléma.Kiderült hogy a pasi nem volt hűséges és a barátnőm után engem kezdett el csábítgatni de megmondtam neki a véleményemet szoval már nem foglalkozunk vele.Attól hogy még tetszik az nem jelenti azt hogy komolyabb dolgot is akarok tőle csak annyi hogy jól néz ki meg minden.
2008. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
az előtrtem szólónak tökéletesen igaza van, neem biztos hogy ő járna is vele.. nekem is van egy barátnőm akinek a pasija bejön nekem, de csak mint barát, és jól néz ki, és azért nem vennél el a barátnőmtől, ha látom hogy mennyire boldogok..:) Szóval beszéld meg vel hogy nem baj ha tetszik neki, csak mondja el, mert neked is tetszik:)
2008. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen...de a baj az,h ő is szerelmes abba a fiúba nem csak én....
2008. júl. 19. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!