Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen érzés, ha egy rejtélyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés, ha egy rejtélyes valaki törődik veled, szívén viseli a sorsod?

Figyelt kérdés
Ha még alig ismered az illetőt,de már is törődik veled,foglalkozik veled,ha szükséged van rá,segít. De nem telepszik rád, nem nyomul, csak szimplán néha megjelenik egy pár kedves pillanatra,majd eltűnik,te meg semmit se értesz...Nők! Milyen érzés,ha egy férfi ezt csinálja veletek? Megijedtek? Vagy jó érzés? Vagy csak szimplán felkavaró?
2012. febr. 14. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább ijesztő, de én "paranoiásabb" vagyok az átlagnál. :)
2012. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is kapásból menekülőre fognám, bár nekem már volt egy olyan ex-pasim, aki szakítás után 6 hónapig még követett, kémkedett utánam, lehet, hogy ezért töltene el félelemmel egy újabb rejtélyes pasi. Én biztos nem kérnék belőle, nem váltana ki belőlem pozitív gondolatokat.
2012. febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos ő a jövőbeli férjed, mint az időutazó felesége c. filmen :)
2012. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hol csinálja ezt???élőben??vagy ezen a fránya világhálón keresztül????ha élőben,fussss...:)
2012. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem bejön ez a férfi,csak vallana már szerelmet inkább.
2012. febr. 14. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:
De mesélj már, miket csinál?
2012. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszene. Imádom a titkokat, főleg ha maga a titok egy romantikus férfi rejtett érzelmei
2012. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!