Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nagyon gyerekes/lányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagyon gyerekes/lányos az arcom?

Figyelt kérdés

Kép: [link]

17 éves vagyok és szerintem eléggé gyerekes/lányos arcom van.Volt már barátnőm,de biszex volt,szóval annyira nem mérvadó..Az utóbbi egy-két héten kíváncsiságból felregisztráltam minimum 5-6 társkeresőre és az eredmény az lett,hogy egy-két nem egészen szép 14-15 éves lány küldött egy "tetsziket" vagy "megnézett"..A 16-17 év körüliek nem is válaszoltak a leveleimre.Érdekelne,hogy tényleg ennyire gyerekesen nézek ki vagy esetleg ronda vagyok?Lányok véleményére lennék kíváncsi.


2012. febr. 16. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég fiatalnak nézel ki, de egyébként szerintem helyes is vagy. Ne aggódj, vkinek ígyis-úgyis tetszeni fogsz.
2012. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy te vagy a képen látható fiú?

Túl szimpatikus vagy ahhoz, hogy ilyen kérdést tegyél fel. ("elregisztráltam minimum 5-6 társkeresőre " például)

Egyébként én is "gyerekesebb" arcú vagyok, sok lánynak (a cukiknak) ez jön be.

2012. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ma 21:01



:D:D:D:D


kész vagy mint a matek lecke.

azt a szemüveget dobd el szerintem kérdező...

2012. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Jézusom, de édes vagy...:))) tényleg nem látszol 17nek. Inkább 16nak :D

Szerintem nem baj, ha kicsit lányosabb arcod van (így kedvesebbnek tűnsz). Vagy ha téged ennyire zavar, növessz borostát. Az nagyon pasis tud lenni *.*

na mindegy, nekem tetszel.

2012. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
20:57:Igen én vagyok az.Suliban szinte rám se néznek(bár mondjuk eléggé visszahúzodó,csendes típus vagyok)és ősz óta sorra regisztrálok fel társkeresőkre és aki idáig szóba állt egyáltalán velem az vagy biszex(ami nem hátrány csak ugye a biszexek azok akik a lányos fiúkra is buknak) volt vagy 14-15 éves lány valahonnan az ország másik feléből.Ezért bizonytalanodtam már el ennyire.
2012. febr. 16. 21:07
 6/19 anonim ***** válasza:
igen lányos vagy.. vasalod a hajad. szerinted??
2012. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs Veled! =) A borosta tényleg nagyon jól állna, és talán az is, hogyha levágatnád a hajad. De ne túl rövidre!


Egyébként ha nem változtatsz magadon semmit, akkor sincs baj. :)


(Szerintem egyébként nem kéne ennyire rágörcsölni a társkeresésre. Majd jön valaki, hidd el... :)

2012. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én már huszonéves vagyok, és nálad lányosabb az arcom. Ellensúlyozom megfelelő frizurával és öltözködéssel, és semmi hátrányom nincs belőle. Van akinek pont a "babaarcúbb" pasik jönnek be.
2012. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Na ne ba***ál fel! :D

Nekem 21 évesen volt ilyen fejem, csak rövidebb volt a séróm, na az volt csak a szívás!!! Ráadásul még hasonlítottam/ok is rád. Ezen a képen 16-17-nek nézel ki, az arcod nem lányos, hanem gyerek fejed van. Ez tény törődj bele!!! Amint látom attól, hogy borostás leszel nem kell tartanod egy ideig.

Szóval valami gyerek képű csajt keress magadnak, mert a többieknél úgysem rúghatsz labdába.


Sajnos neked/nekem ezt dobta a gép, ezzel kell tovább játszani. :)


25F

2012. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten bejössz, nagyon aranyos arcod van, sőt nekem tetszik a szemüveged és a hajad is. Ne akarj megváltozni, biztos találsz egy lányt, akinek így tetszel:)


18L

2012. febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!