Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyen valaki, ha reményte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen valaki, ha reménytelenül ronda?

Figyelt kérdés

Szóval 2 évvel ezelött volt egy szép barátnőm,3 évig voltunk együtt,de azóta egyszerűen nem tudok összeszedni egy szép csajt sem .. igazából soha nem volt önbizalmam,de azért egy szép csaj,akit az előbb említettem tudott némit lendíteni az önbizalmamon,de azóta semmi..nulla

Jóformán az utcára nem merek és nem is akarok kimenni,se gyalog,se kocsival,ha gyalog vagyok attól félek,hogy mindenki rajtam röhög az utcán,ha autóval vagyok,attól tartok minden szembe jövő autós rajtam röhög(és valóban sok autós röhög :S), gyalogosok szintén.. és azt nézem,h mi van ? szóval nem igazán értem a dolgot .. önbizalomhiánynak indult de mára emberiszonyom lett ... szó szerint utálok emberek között lenni,ismerősökkel még úgy ahogy elvagyok,és ott tudom magamat adni,mert mindenki aki ismer tudja,hogy humoros vagyok,laza stb.. de mára olyan színtű emberiszonyom lett,hogy amint egy új társaságba kerülök vagy új munkahelyre akkor magamba zuhanok ... mindenkit akit röhögni látok,attól tartok,hogy rajtam röhög ..

Hihetetlen rondának tartom magam,de komolyan ami testi hiba lehet egy emberen az rajtam megvan :) ( magas homlok,görbe orr,szemtengelyferdülés,elálló fülek,görbe hát,kopaszodok .... ) Szóval úgyérzem vagyok már olyan szinten,hogy elfogadtam a külsőmet,nem is érdekel már,nemtudok ellene mit tenni,de azt egyszerűen nemtudom megszokni,hogy minden 2. autós és gyalogos rajtam röhög amint meglát,nem merek elmenni oda ahol 5 embernél több van... ebbe soha nem törődök bele,nem tudok barátnőt szerezni,legalábbis olyant amilyent szeretnék magamnak..

22/ F


2012. febr. 17. 16:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
talán nem nyávogni kéne, hanem cselekedni..de ez csak egy tipp ;)
2012. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

"nem tudok összeszedni egy szép csajt sem"

No comment.

2012. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

őszintén???


ez egy nagyon sz@r helyzet! És nem fogok neked hazudni, hogy legyen önbizalmad és miegymás és meglátod találsz majd valakit és tuti nem rajtad röhögnek...NEM!


Lehet h tényleg rajtad röhögnek! Talán találsz valakit , magadhoz hasonlót, de aki hozzád hasonló lányban az meg jobb pasit akar, te meg jobb nőt.


Hááát nagyon kevés az esély megmondom őszintén.


Magadat elfogadtad oké...ez mind jó, csak mások nem fogadnak el olyannak amilyen vagy...persze lehet h találsz majd egyszer egy lányt..valamikor valahol...


Csak őszinte voltam, és ettől még ne ugorj a kútba!

27/f

2012. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Tíz jó tanács, bár nőknek készült azért neked is megteszi.

http://www.youtube.com/watch?v=rLk6iAmI_IY

2012. febr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ez gonosz volt, bár én is imádom ezt a jelenetet :)
2012. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező!


Bármilyen hihetetlen, de bármilyen külsőből lehet varázsolni egy jóképű alakot! Csak találd meg a hozzád legmegfelelőbb stílust, karaktert. Ha bajod van a külsőddel; sportolj, mozogj. Az se baj, ha kopaszodsz, akkor ez van, más frizurát kell választani. Az arcod formáján sokat tud segíteni a frizura, illetve az arcszőrzet stílusa, fazonja -ez kiegészítve egy jó kis öltözékkel. Aki akar, az megtud változni, mindenféle tekintetben!

2012. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit nagyképűség feltételezni hogy minden2 ember azzal foglalkozik hogy Te hogy nézel ki!Kit érdekel??

Ha látok is egy csúnya embert nem az a reakcióm hogy röhögök hanem hogy " de sz@r lehet". Én se vagyok egy matyóhímzés de önbizalomban nincs hiány. És tudod miért? MERT MAGASRÓL LESZ@ROM HOGY EGY HÉTKÖZNAPI JÁRÓKELŐ MI A F@SZOMAT GONDOL!!!!!!

2012. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Az, hogy bármilyen külsőből lehet előnyöset kovácsolni, egy hatalmas kamu.

Nekem van olyan pasi ismerősöm, aki ocsmány, de ad magára, szépen, normálisan öltözik, a haja is normális, mégis ha az arcára téved a tekintetem, akkor majd elhányom magam. Mégis olyan szép barátnői vannak, hogy senki sem érti, hogy csinálja.


Szóval egy megoldás van: úgy kell összeszedned a következő csajt, ahogy az előzőt.

Hidd el szép ember már nem leszel, de a nők nem csak a jóképűséget nézik.

Rengeteg ocsmány férfi jár gyönyörű nővel.

2012. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzetedet. Ha olyan ronda vagy, mint én, akkor tényleg reménytelen a helyzeted, mert én nemhogy a szép, de még a ronda csajoknak se kellek. Amit leírtál a külsődön, a szemtengelyferdülés kivételével mind igaz rám is (bár a szemem is ronda), ehelyett alacsony vagyok, ami legalább akkora hátrány. Törekedj rá h gazdag legyél, pénzzel tudod kompenzálni az előnytelen külsőt, mással nem.
2012. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Hát én majdnem 180 cm vagyok,tehát magasságommal akkora gond nincsen,gazdagság ... hát ez relatív :D

Németországban dolgozok, A6-os audim van,valószínűleg 2 éven belűl saját családi házam is lesz,ha megutálnám külföldi melót,akkor itthon apámnak 2 cége van,gyorsan leszögezném ezeket nem nagyképűségből írtam le,ugyanis hiába vannak ezek,abszolút nem vagyok boldog,mert túl sok negatív dolog is van emelett .. :S

2012. febr. 17. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!