Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért bizalmatlanabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért bizalmatlanabbak egy ismeretlen pasival, mint egy olyannal, akit ismerősökön keresztül ismertek meg?

Figyelt kérdés
Ha az ismertlen nem kap esélyt, nem is derül ki, hogy rendes lenne esteleg... Én meg, ha csak a haveri kötben keresgélek, azzal önként leszűkítem a kört, és kisebb eséllyel találom meg pont az igazit. vagy rosszul gondolom? nem vagyok biztos benne...
2012. febr. 18. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki ismeri az illetőt, akkor az már egy közös beszélgetés kezdeményező pont.

Ráadásul van valaki, akit meg lehet kérdezni, hogy "te, mégis milyen ember ez a Zsolesz? "

Ha valaki nem csupán haverkodási szándékkal közeledik a másikhoz, akkor a lejobb arcát mutatja, az igazi énje csak hónapok múlva kezd kiderülni.

Ekkor van az, hogy oppá bocsi, ez nem is az amit keresek, csalódtam benne. Viszont ekkorra a pasi már nyeregben érzi magát és nagyon nehéz levakarni. Különösen, ha az a gyakori, "a nőknél a nem is igent jelent" típus.

2012. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a szüleim úgy neveltek, hogy ne álljak le idegenekkel beszélgetni.. bocs, őket többre becsülöm és értékelem, mint téged. És igen, ha nincs semmi közös bennünk, nem fogsz érdekelni. És nyilván én se téged. Ennyi.
2012. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!