Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 21 éves lány vagyok,70kg.165...

21 éves lány vagyok,70kg.165 cm. Milyen fogyókurát próbáljak hogy kb 10kg. -ot foggyak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

90 napos

káposzta leves

Norbi

t.u.r.b.ó. diéta


ezek a leghatásosabbak :D

2010. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én azt csinálom h nem eszem 6 után semmit(persze különleges alkalmakkor meg lehet szegni, de akkor is mértékkel és max havonta kétszer). Ezt kb júliusban kezdtem és eddig 8 kilót fogytam vele, de ez olyan h nem fog egy hét alatt visszajönni. 20/L ,most 63 kg
2010. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyél kevesebbet mozogj többet, egyszerű


milyen nagy csodát vártok ezen kívűl?

2010. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20:10- nek igaza van. Ez amúgy nem az a vészesen sok, de nem is kevés... Napi ötszöri evés, mindig keveset, hetente min. 4x 20- 30 perc kocogás. Nem fogsz túl gyorsan fogyni, de tartósan ;)
2010. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én egy hete kezdtem fogyózni. Én úgy csinálom,hogy reggel és délben eszek rendesen. Délután már nem eszek semmit esetleg ha nagyon megéhezek egy kevés salátát.Délutántól estig pedig megiszok 3 liter vizet. És beiktattam egy kis aerobikot is. 81kg-al kezdtem most 78,5kg vagyok. Egyáltalán nem éhezek.
2010. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
regeliz ne egyé 6 óra után én így 15 kilót fogytam és alig tornáztam csak a suliba, de mostmár nagyon kell tornáznom mert így avégefelé már nem megy olyan könnyen de kedőnek negyon jó. Ne sanyargasd magyad egyél teljesjiörlés cuccokat me gilyesmit és sportoj sokat sok sikert :D
2010. szept. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!