Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből kapcsolat? (korkülönbség)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

15 leszek 3 hónap múlva (F), ő meg 26 (F).. és hát ő... bejövünk egymásnak meg minden de nemtudom, hogy nem sok e köztünk ő nem a szexre hajt, nem a tipikus hajtűdobáló b*zi hanem normális pasi és rajtam sem látszik:).

Akik azzal jönnek, hogy

- 14 évesen nem ezt kéne hanem játszanom annak üzenem, hogy a heteró 14 éves srácok is csajoznak... akkor?!

- mocskos b*zizó szerencsétlen emberek kommentárjaira NEM fogok válaszolni!:)

******

folytatom.. Szóval, nem is néz ki 26nak mondjuk engem is 16-17 nek néznek de nem teszek fel képet mert abból szinte biztos, hogy napisz*r lenne.

Nagyon bejövünk egymásnak és egyikőnk se az b*zi típus szerencsére.

Meg ha lenne is valami ha itthon elmondanám eleve, hogy meleg vagyok arra nem tudom, hogy reagálnának..de arra ,hogy 26 arra biztos hogy nem jól.

Akik még azt szeretnék írni, hogy az apám agyonüt meg stb, hogy apád helyében bla bla.. az se írjon arra sem válaszolok.

Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2012. febr. 19. 20:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Béla211: Örülök, hogy megtaláltad a párod, de a Te eseted szerintem más mint a kérdezőé. Mikor összejöttetek te 24 voltál, ő pedig 40. Szerintem is kisebb a "rés" mint a 15 és a 26 között. Pontosan azért, mert mind a ketten felnőttek vagytok/voltatok már az összejövetelkor is. Én azért írtam a kérdezőnek, hogy ne, mert ő még alig kamaszodik, viszont a 26 éves már felnőtt ember.
2012. febr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy 16 éves lányt, aki 29 éves fiúval jár, és a srác nem használja ki (amennyire én meg tudom állapítani), szóval igen, lehet belőle kapcsolat, de azért legyél óvatos. Őszintén szólva irigyellek kicsit, nekem a Te korodban esélyem sem volt ismerkedni...
2012. febr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
pfújjj hát nem vagyok én se normális csak olvasom és olvasom mire a végére esik le hogy megint egy kib*szott b*zis téma -.-"
2012. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Gratulálok, ez is nagyfokú értelmi szintre vall.:)

2012. febr. 21. 17:48
 15/19 anonim ***** válasza:

juuuuuuj ez k*rva aranyos...ebből mangát kell csinálni!!

najó komyolra fordítva a szót.sztem lehet..miért ne? a korkülönbség nem számít anynira...és egy oylan kapcsolatba is lehetnek problémák ahol egykorúak.

szóval sztem vágj bele!:)*.*

2012. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Homo Phil ***** válasza:
100%
A korkülönbség nem számít, mint ahogy hajszín, meg a kedvenc zenekar sem. CSAK a szerelem/szeretet számít...
2012. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Te pajtás,ha a barátod azt szeretné,hogy 1 cellában is kezeljék a popsiját akkor mindenképpen jöjjetek össze!
2012. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem a kor számít.9 év korkülönbség nem sok, ha az egyik 18, a másik meg27. DE MOST MÉG IGEN.Még gyerek vagy és naiv,tapasztalatlan emberismerő.

Ha összejönnétek nem tartana sokáig.Képzeld mi lenne a ha kiderülne.Ez bármilyen kapcsolatban botrányos egy 15 évesnél.

Várj még vele.Mire 17 leszel kiforrsz és bármi is legyen a döntésed picit könnyebben elfogadják.Most lehet h nem is vennének komolyan. Azt gondolnák h divat és majd kinövöd. Az idősebb barátodra viszont lehet fölháborodnának és azzal gyanúsítanák meg h befolyásol téged.

Egy idősebb partnerrel akkor érdemes foglalkozni ha már elmúltál 18-19 és minden tekintetben a magad ura vagy.

2012. márc. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem is lett belőle semmi.. és jobb is így !: D
2012. máj. 12. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!