Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ő 18 éves (fiú) én meg 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő 18 éves (fiú) én meg 14 éves lány. Lehet h zavarja a korkülönbség mert mindig avval viccelődik h én "kislány" vagyok". Ebből lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés
14 vok. van egy 18 éves fiú akinek bejövök:)és ő is nekem. már rég kinézte,m magamnak és ő kb 4hónapja leszólitott a baszon. úgy viselkedik mint egy 1.osztályos kisfiú egyfolytában polyénosan beszólogat meg leolt, meghuzza a hajam meg ienek.már réggebben is úgy volt h talizunk de ő sosem ért rá. 1hete spontán összejött egy tali és a végén smároltunk.majd rá 3napra szerveztünk egy dupla randit és megint smároltunk meg elvoltunk ölelgettük 1mást. megkértem egyik haverom h nyomozza ki h most mit akar.azt mondta h ő azért nem akar velem járni mert h én bele vagyok zúgva én meg csak bejövök neki és h ne azt higgyem h ez egy ien nagy szerelem lenne a részéről. de azóta 1x taliztunk a buszon, célozgatott rá h én is szingli vok meg ő is...de nem lép semmit. szerintetek ebből még lehet járás?
2008. jún. 4. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondod neki, hogy te így is járnál vele, hogy ő nem szerelmes csak bejössz neki, akkor próbáljátok meg. Szerintem csak a korkülönbségre fogja és ezért mondja nem akar veled járni. Különben meg idővel még szerelmes lehet beléd! Vágj bele!
2008. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ő nem tudja h mit akar:S én úgy is vele lenék h ő nem szerelmes belém!
2008. jún. 4. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet belőle járás.... lényeg hogy ne legyél elszálva annyira ezzel, nehogy nagyot csalódj.

Nem hinném hogy zavarja a korkülönbség. Páram 17, én 21 vagyok és én is szoktam oltani :) de ő nem veszi fel. Ez amolyan kis gonoszkodás :)

2008. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Hát, szerintem 14 évesen igen nagy a korkülönbség egy 18 évessel. És ezt a fiú is tudja...lehet ezért nem lép.

Vonzódik hozzád ez nyilvánvaló.

Én 27 évesen is megkaptam a négy évvel idősebb barátomtól, hogy pisis vagyok...

2008. jún. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!