Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy egy olyan domináns lányra vágyom aki arra törekszik hogy papucsot csináljon belőlem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem helyes,de egyszerűen nagyon vágyom rá. 23/F
2012. febr. 21. 00:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2012. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Álítólag az olasz,orosz nők ilyenek.
2012. márc. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem probléma,ilyet találsz minden utcában csak hagynod kell,hogy papuccsá válj!
2012. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A sub-ság nem egyenlő a papuccsá válással.
2012. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz...én arra gerjedek hogy miközben én papucs vagyok,tart 1-2 alfahím szeretőt..és beszámol róluk részletesen,vagy végig kell néznem ahogy szexelnek...a vágyak erős dolgok kár ellenük harcolni...élvezd...
2012. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Papucs vagy sub vagy?

Nem mindegy.

A papucs az gáz.

2012. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az az igazán gáz,ha valaki nem meri felvállalni magát és szerepet játszik egész életében,elfojtja a vágyait,csak azért ,hogy egy társadalmilag elfogadott képnek megfeleljen....mindenki más lelkületű,másak a vágyaink,és szerintem a legtudatosabb döntés felvállalni és élvezni ezeket...
2012. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.

Csak ne lepődj meg ha nem minden olyan lesz mint ahogy elképzelted.


Az igazán domináns nőkkel nagyon nehéz, főleg ha a dominancia mellett még elég perverz is :)

2012. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én nem tartom gáznak. Az más kérdés, hogy én nem tudnék így viselkedni mással, engem nagyon bántana a dolog.
2012. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Shaddark ***** válasza:

"az alfahímet keverném a papucssággal"

És azt hogy? Érdekelne.

Ez olyan mint a kör aminek 4 oldala van...

De tényleg nem lessz hosszú életű, max. ha sok pénzed van megtart fejőstehénnek míg félrenézel amikor a szeretőjével szexel. De valószínűleg bele is szeretne mert a nők eléggé érzelmi központúak...

De ha erre vágysz próbáld ki, ha megélted éd átélted akkor már nem fog hiányozni az érzés, folytathatod tovább az életed úgy hogy ez is megvolt, ezt is kipróbáltad. Csak ne válj hajléktalanná a végére és ne csinálj gyereket egy ilyen kapcsolatba...

2012. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!