Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy egy olyan domináns lányra vágyom aki arra törekszik hogy papucsot csináljon belőlem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem helyes,de egyszerűen nagyon vágyom rá. 23/F
2012. febr. 21. 00:06
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én is éltem egy nagyon kemény domina oldalán, aki nagyon hideg volt az érzelmekben. És nagyon kegyetlenül tudott bánni a férfiakkal. Én pénzzel tartottam fenn az érdeklődését. De nem azért mert csak ezzel tudtam volna, hanem azért mert izgatott a harc, hogy próbál kihasználni. Valahol mind a kettőnknek jó volt ez, csak eléggé függőséget tud okozni, de ma sem tudom, azt, hogy jobb-e kiélni ezen vágyakat és akkor majd lehet elmúlik, vagy el kell nyomni inkább. Én kiéltem, de még mindig vonz.. :(
2014. márc. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Engem is vonz ez. Utolsó, mennyire mentél bele abba hogy pénzzel tartsd fel az érdeklődését? Az utóbbi időben egyre jobban vonz ez és talán lenne is egy lány aki benne lenne. De tartok tőle hogy nagyon belehúzna ha úgy dönt, és nehéz lenne ellenállni.
2016. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!