Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el randizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el randizni? Elhívjam-e egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nos, a szitu a következő: főiskolai hallgató vagyok és pár hete megismerkedtem egy lánnyal vizsgaidőszak-jegyzetcsere apropóján. Már az első pillanatban megfogott, de nem azért, mert 2008-ban egy főiskolai versenyen szépségkirálynő lett - ez később derült ki, és az én szegénységi bizonyítványom lenne, ha csak ezért érdekelne. Azóta még különböző ilyen iskolai ügyek miatt többször beszéltünk telefonon, sms, stb., nem lényeg. Ha minden igaz jövő hét csütörtökön adom vissza neki a kölcsönkönyvét ami nálam volt, és nem tartom túl valószínűnek, hogy többet találkozunk, max utcán valami ultravéletlen folytán valamikor valami kiszámíthatatlan időpontban. Azon vívódom napok óta, hogy elhívjam-e randizni. Az alapvető probléma: el lehet képzelni milyen sugárzóan szép csaj, ápolt, intelligens, önbizalomtól duzzadó. Egyszóval: nem úgy néz ki, mint akinek nincs barátja. Én pedig - természetesen - jelentős önértékelési gondokkal küszködöm, önbizalomhiány és egyéb fincsiségek. Úgy gondoltam megpróbálom, de azt is hogy... Valami ilyen szokásos szövegre gondoltam, hogy lenne-e kedve találkozni valamikor nem csak ilyen iskolai ügyekkel kapcsolatban, ha meghívnám valahova stb. Csak félek az újabb kudarctól, de egyre inkább úgy vagyok vele, hogy ha nem kérdezem meg, örökre bánni fogom. Szerintetek?
2009. jún. 5. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem veszitesz azzal ha megkérdezed, max tudni fogod hogy kölcsönös e az érzelem. Jobb elöbb túl lenni rajta!!! L
2009. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így van,inkább azt bánd meg amit megtettél,mint azt amit nem :)
2009. jún. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

IWIW-en utána tudsz nézni van-e pasija.


Egyébként hívd el bátran randira. Szerintem egy szépségkirálynőtől kosarat kapni egyáltalán nem kudarc. Férfiak 95%-a meg se meri őket szólítani :D


Ha nem jön össze a dolog attól még lehettek jóban, a barátnői is szabad prédák :)

2009. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Az van hogy kapcsolatban, de most a 3-4 pasi közül akikkel fenn van képe hogy melyik... Már ha nem azért van beállítva hogy ne próbálkozzanak be nála óránként. Hö.
2009. jún. 6. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
erre egyszerű a válasz. hívd el. semmi nem lesz belőle. nem olyan csajnak képzelem el így a leírtak alapján hogy kiállna valahova szétkürötlni és jót röhögni rajtad... am meg azt írtad hogy szépségkirálynő lett. honnan tudod hogy nem zaklatják szegény sokszor? lehet hogy ezért van beállítva. hidd el jobb ha megkérdezed !
2009. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hja, van benne valami. Még azért gyúrok csütörtökig, meg pár bokszmeccs lemegy még magammal.:D
2009. jún. 6. 13:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért még egy-két válasz jöhtene hej!:D
2009. jún. 7. 14:19
 8/8 anonim válasza:
Na sikerült elhívni?
2009. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!