Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A környezetemben lévő lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetemben lévő lányok miért oltanak, hogy nem járok kocsival iskolába?

Figyelt kérdés
Eléggé visszahúzódó természetű gyerek vagyok és a BGF-re járok. Vannak 3-an szobatársaim egy elég nagy helyiségben, nekik zömmel sok barátnőjük van. Úgy nagyjából 30 összesen. Ezek jó része sokszor fel szokott oda járni hozzánk beszélgetni, vagy ha egyik osztálytásammal összejön, akkor szexelni is. De ebből a 30 ból úgy 20-22 mindig olt engem, hogy sokkal menőbb pasi lennék ha autóval járnék iskolába, mert nekik az a természetes ha autóval jár a pasi suliba. Aki buszozik, bkv-zik, azon csak röhögnek és nem veszik potenciális pasi számba. Ezzel csak az a baj, hogy én Pesttől több mint 120 km-re lakom (csak Pest külső határától)és ha én minden héten haza meg vissza járnék, az hetente 2 alkalom, havonta meg kb 8 alkalom. Amit kiszámoltam, hogy ilyen bődületes benzinárak mellett nagyjából olyan 25-30 rongyre jönne ki csak a benzinköltségem havonta, ami egy nagyon olcsó albérlet árát súrolja, ez pedig engem padlóra vágna nagyon hamar. Gondolom a legtöbb embert is. Bár nem tudom, itt mindenki leírja, hogy így meg úgy szegények az emberek, mégis azt látom, hogy holmi 18 évesek közül minden 4. lassan iphonnal, meg Galaxy S-el, S2 vel járkál, szóval lehet nem is annyira szegények az emberek. Csak én találkozom ilyen csajokkal egy jónevű fősulin, hogy 30 ból több mint 20 szinte követeli a pénzes pasit maga mellé, vagy rossz lányoknál kopogtatok. At hozzá kell tennem, hogy mind a 30 elég dekoratív jelenség, jól öltözöttek és csinosak. De nekem megdöbbentő, hogy amit ide szoktak írni a lányok, hogy nekik így meg úgy nem fontos a pénz, erre meg itt kapásból az általam ismert lányok 2/3 szinte követeli a pénzes pasit. Ezek szerint én mentem rossz főiskolába és máshol nem nagyon vannak ilyen lányok, ha igazak a gyk-s állítások, hogy a a csajoknak nem kell a pénzes pasi.
2012. febr. 22. 17:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szerencsére nálunk itt vidéken(Pécs)elég más a helyzet...nem sok ilyen emberrel találkoztam,akit te leírtál.A barátomat is az itteni egyetemen ismertem meg,aztán nagyon szépen el tudtunk sétálni,néha buszozni akárhova.Nincs kocsija,motoros srác,eddig összesen kétszer jött le ide az MZ-jével az ország másik végéből(250 km-re lakik),de azt is csak a kaland miatt...inkább a humora és a kisugárzása fogott meg,nem az,hogy elfurikázik engem kocsival mindenfelé...van lábam,busszal/vonattal pedig eljutok bárhova...ha neked olyan lány kell,aki így viselkedik,mint amiket fenn leírtál,költsél csak rá nyugodtan,de aztán jön majd helyetted egy olyan pasi,akinek jobb kocsija van és simán lelép vele majd...

22L

2012. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Istenem, milyen undoritóak ezek a ribancok.Kocsival járj suliba, mert ha bkv-zol akkor nem vagy férfi....ha most ilyen a világ milyen lesz később?!
2012. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!