Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A környezetemben lévő lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetemben lévő lányok miért oltanak, hogy nem járok kocsival iskolába?

Figyelt kérdés
Eléggé visszahúzódó természetű gyerek vagyok és a BGF-re járok. Vannak 3-an szobatársaim egy elég nagy helyiségben, nekik zömmel sok barátnőjük van. Úgy nagyjából 30 összesen. Ezek jó része sokszor fel szokott oda járni hozzánk beszélgetni, vagy ha egyik osztálytásammal összejön, akkor szexelni is. De ebből a 30 ból úgy 20-22 mindig olt engem, hogy sokkal menőbb pasi lennék ha autóval járnék iskolába, mert nekik az a természetes ha autóval jár a pasi suliba. Aki buszozik, bkv-zik, azon csak röhögnek és nem veszik potenciális pasi számba. Ezzel csak az a baj, hogy én Pesttől több mint 120 km-re lakom (csak Pest külső határától)és ha én minden héten haza meg vissza járnék, az hetente 2 alkalom, havonta meg kb 8 alkalom. Amit kiszámoltam, hogy ilyen bődületes benzinárak mellett nagyjából olyan 25-30 rongyre jönne ki csak a benzinköltségem havonta, ami egy nagyon olcsó albérlet árát súrolja, ez pedig engem padlóra vágna nagyon hamar. Gondolom a legtöbb embert is. Bár nem tudom, itt mindenki leírja, hogy így meg úgy szegények az emberek, mégis azt látom, hogy holmi 18 évesek közül minden 4. lassan iphonnal, meg Galaxy S-el, S2 vel járkál, szóval lehet nem is annyira szegények az emberek. Csak én találkozom ilyen csajokkal egy jónevű fősulin, hogy 30 ból több mint 20 szinte követeli a pénzes pasit maga mellé, vagy rossz lányoknál kopogtatok. At hozzá kell tennem, hogy mind a 30 elég dekoratív jelenség, jól öltözöttek és csinosak. De nekem megdöbbentő, hogy amit ide szoktak írni a lányok, hogy nekik így meg úgy nem fontos a pénz, erre meg itt kapásból az általam ismert lányok 2/3 szinte követeli a pénzes pasit. Ezek szerint én mentem rossz főiskolába és máshol nem nagyon vannak ilyen lányok, ha igazak a gyk-s állítások, hogy a a csajoknak nem kell a pénzes pasi.
2012. febr. 22. 17:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

18:01: És míly meglepő, foglalt is vagy...

Az az 1/3-ad vagy foglalt, vagy olyan kinézetű, hogy megkerüli a napfény...

Azt az 1-2 aki éppen szabad és emberül néz ki, az kb esélytelen.

2012. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
hazugság.
2012. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
36%
Mindig mondják itt mindenhol hogy nem a pénz a fontos, de ha körbenézel a fórumon szerintem az efféle kérdésből van a legtöbb. Akkor csak van ebben valami nem igaz? A legtöbb nő a pénzre hajt persze tisztelet a hatalmas kivételnek. Csak annyit még ne felejtsünk el hogy ez a nők génjeikben van. A lényeg hogy legyen pénzed lesz barátnőd aztán a többi rajtad áll.
2012. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Hülyeség ahová én járok egyetemre alig jár 1-2 ember kocsival én pont igen, és egy csaj sem szól hozzá, kutyát nem érdekli, hogy ki mivel jár, a bgf meg egy proli fővárosi sz*r újgazdag hülyegyerekeknek akik menőznek a hülye státuszszimbólumaikkal tanulás helyett...
2012. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
és arra nem gondoltál hogy az önbizalomhiányos csemeték írogatják ezt? mert ugye senkinek nem kell egy tehetetlen depis alak, vagy egyszerűen béna a "belseje". de azért jó a kocsid létét vagy nem létét kárhoztatni..
2012. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Igen! Két harmad ilyen pénzéhes csaj, maradék egyharmad meg foglalt. A többiek akik nem pénzéhesek és nem foglaltak ők a gép előtt, vagy otthon a szobában kuksoló lányok. Én is ezt látom.
2012. febr. 22. 18:23
 27/32 anonim ***** válasza:

Pont ezek az emberek járnak fizetősön egyetemre, mert volt 300 pontjuk, amivel felvették őket. Fater fizeti a tandíjat, aztán majd megcsinálja 6 év alatt a 3,5 éves képzést.


A BGF az meg tényleg, ahogy sokan írták, egy sznob fos, csakúgy, mint a Corvinus. Ennél már csak az IBS a durvább.

2012. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
hát akkor, tudod a választ a kérdésedre. nem tudom minek tetted fel. ja, csak sírni pár sort.
2012. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetném, hogy ezek a lányok melyik közgázszakra járnak? Mert van egy olyan érzésem, hogy nem a valamire valókra, hanem éppen a henyélősekre.
2012. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Hát vannak turizmus-vendéglátósok, szakmenedszerek, külgazdasági üzletkötők. De nem hiszem, hogy ezek alapján lehetne eldönteni milyenek az ottani emberek.
2012. febr. 22. 18:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!