Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy értelmes, gátlásos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy értelmes, gátlásos, udvarias, visszahúzódó fiú hol találhatna hozzá hasonló félénk lányt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 22:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

tegnap 22:41


22 vagyok.

2012. febr. 23. 14:08
 12/16 A kérdező kommentje:

ma 00:08


igazad lehet, de az az igazság, hogy nem mi fiúk választunk hanem a lányok, szóval nekem hiába tetszik egy kevésbé félénk lány, ha ő észre sem vesz, mert neki menő macsó kell, márpedig ezt tapasztalom, nem véletlen vagyok egyedül

2012. febr. 23. 14:09
 13/16 anonim válasza:
Jó ötlet lehet egy könyvtár vagy valamilyen "beszélgetős klub",ahol egyforma érdeklődésikörő fiatalok találkozhatnak...persze ha van ilyen lehetőség a lakóhelyeden.Szerintem is jó ötlet,hogy kissé visszahúzódóbb lánnyal ismerkednél,ha te magad is félénkebb vagy.És utoljára pedig:nyugi,sok lány szereti a félénk srácokat! Sok szerencsét! :))
2012. febr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Hol laksz? 14/L
2012. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Hát ebyépként nem csak a fiúk választanak ez hülyeség a lányoknak is vannak érzései valaki iránt de a fiú észre sem veszi!

Ha magadról beszélsz akk "nagyon szerény lehetsz"

de ez a szerencsén is móúlik majd megtalálod a magadhoz illő lányt!

2014. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én olyan vagyok. Mármint nem olyan aki meg sem szólal, csak intelligens. Nyugodtan írj nekem☺😉
2018. ápr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!