Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megmagyaráznátok nekem lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmagyaráznátok nekem lányok, hogy miért van az, hogy majdnem az összes lányt már csak a futókalandok érdeklik? Len t bővebbenn.

Figyelt kérdés
Találni akarok egy rendes barátnőt, olyat aki szeret, akivel tudok beszélgetni, aki nem csal meg, de ilyet mért nem találni? Én akikkel eddig voltam, mindet szerettem, nem csaltam meg, mindent megadtam nekük. De ők elhagytak, miért van ez? Hol vannak a rendes lányok? Mindenki akivel találkoztam,csak a diszkó,ivászat érdekli,meg drogok is néha... 18/F
2012. febr. 23. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
otthon csücsülnek, mert betegek, vagy a suliban. amúgy egyre kevesebb a normális ember, ez van
2012. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Háát elég sajnos :C
2012. febr. 23. 09:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert még fiatal vagy és a környezetedben élő lányok többsége is fiatal, így az ő megfogalmazásuk szerint "túl fiatal vagyok egy komoly kapcsolathoz, még ki kell élnem magam".

Na aggódj majd megváltozik a helyzet, ha idősebbek lesznek, és túl lesznek egy erőszakos verekedős baráton, a 45. abortuszukon, a drog-alkoholelvonóikon, elmúlik a szépségük, és 1 kisbabával egyedülálló anyák lesznek. Akkor majd érdekelni fogja őket a komoly kapcsolat.


De van a másik oldal, akik kevesebben, jóval kevesebben vannak, a normális korodbeli lányok. Szerintem csak kitartás kell, és a sors összehoz egy normális, hozzád hasonlóan gondolkodó lánnyal.

2012. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elhagytak... Es? Az ilyen fiatalkori kapcsolatok ritkan tartanak orokke. Emiatt nem kell osszetorni. A legtobb kapcsolatnak elobb utobb szakitas lesz a vege, ez az elet rendje. Ha otthagytak, biztos volt veled is vmi baj, nem csak veluk. Nekem 15 eves koromban mar komoly kapcsolatom volt, 4 eves... De vege lett es ettol meg nem kocsog minden pasi. Talpraalltam, de egyelore nem tudok belemenni egy ujabb komoly kapcsolatba. A futo dolgok meg segitik helyreallitani az onbizalmat.
2012. febr. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"A futo dolgok meg segitik helyreallitani az onbizalmat."


lehet, hogy segítik, de rengeteg mást meg elrontanak, többek közt annak az önbizalmát, akivel szórakoznak.

2012. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

"túl lesznek egy erőszakos verekedős baráton, a 45. abortuszukon, a drog-alkoholelvonóikon, elmúlik a szépségük, és 1 kisbabával egyedülálló anyák lesznek. Akkor majd érdekelni fogja őket a komoly kapcsolat. "


Akkor már mind akarhatják, mert olyanok mint egy használt gumi.

Emancipáció miatt.Függetlenek a csajok, ők is lehetnek skalpvadászok, nem?

2012. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan csajok még.De ha találsz valakit ne nyald egyből a seggét mert rád un...
2012. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát azért még jó tudni , hogy vannak olyan pasik akik ennyire törődnek a csajokkal :/

Erre felé mindenki olyan más. Attól érzik magukat nagynak hogy 13 évesen (vagy az alatt)cigiznek , meg holtrészegre isszák magukat az apjukkal a kocsmában. Na igen ez itt a színvonal -.-

Mit meg nem tennék egy pár normális fiúért a környéken (akár havernak akár többnek)


15/L

2012. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzővel :'D

14/l

2012. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kösz xd
2012. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!