Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy szinte ismeretlen lányt iskolában?

Figyelt kérdés
én 16 vagyok, a lány 19.

2012. febr. 25. 11:52
 1/8 eniivagyoktső válasza:
57%
16 vagy... a csaj 19.. hm..szerintem felejtős..
2012. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mindig idősebb lányokkal jártam :)
2012. febr. 25. 14:20
 3/8 A kérdező kommentje:
Normális válasz esetleg ?^^
2012. febr. 28. 21:56
 4/8 anonim válasza:
Többször mosolyogj rá és ha egyszer egyedül lesz kezdj el beszélgetni vele, egy pár beszélgetés után hívd el vhova ;)
2012. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én inkább utánna járnék h ö kikkel randizott még, mert ha az idôsebb srácokra bukik jobb ha hagyod.. én legalabbis tuti nem venném a lapot ha egy 2évvel fiatalabb srác kezdené lökni nekem a szöveget

az idén jöttem rá h nem olyan nagy gáz h egy nalamnál 2 nappal fiatalabb pasi nagyon nagyon tetszik nekem


én is 19 vagyok

2012. márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se sok esélyed van, de hogyan szólitsd le? Mond ezt: "Szia! Megtudnád mondani, merre van a Kossuth utca?" Utána már mondhatsz akármit.
2012. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányok többségénél (és nem kell ehhez ribancnak lenni) alapvető kizáró ok, ha a srác fiatalabb, főleg ennyivel. Nem mindenkinél, de a srácok alapvetően éretlenebbek, tehát jobban bukik egy idősebbre. Csodálkoznék, ha összejönne. Amúgy ha már volt barátnőd (vagy több), akkor nem értem a kérdést. Attól még, hogy idősebb, ugyanúgy csak egy csaj. Nem kell más szöveg neki sem, mint a fiatalabbaknak, ez még nem az az életszakasz. Aztán vagy összejön, vagy nem..
2012. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 The Deathworm ***** válasza:
hamis személyi, meg minden, és: szia, képzeld pont ma lettem 21. járunk?
2012. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!