Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretem őt? Vagy ezt csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt? Vagy ezt csak a szeretethiány hozta ki belőlem?

Figyelt kérdés
van egy lány,akibe azt hiszem belé szerettem ,az vonzó benne,h meglepően kedves velem,és ez nekem nagyon jól esik,mert általában senki sem kedves velem,de ő valahogy más,rajta azt látom,h őszinte és kedves,ha valami nem tetszik bennem,azt is megmondja,de olyan felszabadultan tudok vele beszélni,és ez jól esik,mindig mosolyog rám, kedves velem,megérint, nem is értem,h tud engem szeretni,hiszen én elég rossz embernek tartom magam,aki kihasznál másokat, mégis miért ilyen kedves velem? Talán szeret? és én vajon szeretem őt? vagy csak azért érzek ilyen mélyen iránta,mert a hibáim ellenére kedves velem?
2012. febr. 27. 17:33
 1/1 anonim válasza:
Hát öcsém egyet tehetsz h megtudd hívd el randira v kérdezd meg h érez-e irántad valamit
2012. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!