Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Híres emberrel járni? NEM...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Híres emberrel járni? NEM KAMU KÉRDÉS. SEGÍTSÉG.

Figyelt kérdés
egy médiából ismert srác már több mint egy hónapja írosgat nekem, elhívott a koncertjére, utána meg sétálgattunk és csókolóztunk. a bibi csak az, hogy a srácnak van egy szintén médiából ismert barátnője 3 hónapja és nemrégen fedték fel kapcsolatukat..neki komoly szándékai vannak, legalábbis aztmondja hogy szakítana a lánnyal miattam.. mi lenne az okos döntés, hogy legyek vele boldog, de támadjon egy csomó ember.?
2012. márc. 2. 02:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem sz@rd le a külvilágot és gyere vele össze, ha erre vágsz. Nekem is volt már "celeb" barátnőm és soha semmilyen hideget nem kaptam miatta. Na jó, egy kivétellel, amikor a munkámba került, mert szerelmes volt a zsidó hülyegyerek főnököm a csajomba és beolvastam neki, hogy ilyen idióta Ödönkékkel úgysem menne el, még ha én küldeném, akkor sem. :))


25F

2012. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Figyu, ezek a celeb-kapcsolatok úgy mennek, hogy ha két ellenkező nemű "sztárnak" éppen nem megy a szekér, nem nagyon vannak a TV-ben, akkor utasítják őket, hogy most aztán jöjjetek össze. Akkor lesz belőle hír, ismét címlapokon lesznek, több meghívást kapnak stb. stb. Elég, ha "papíron" együtt vannak, mármint nyilvános eseményeken kizárólag, attól mindkettőjüknek lehet normális párkapcsolata:D:D:D Sőt az még jobb is, mert szakíthatnak némi idő után, ami megint botrány és nagyobb népszerűséget biztosít:)
2012. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Fluor, te vagy az ?!

SP az enyém !!!

2012. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!