Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme? 24éves átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme? 24éves átlagos nőnek mennyi értele van netes társkeresőkön próbálkoznia.

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének.Sajnos az életben nehezen ismerkedem..

2012. márc. 2. 07:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajna a felhasznàlok 80% kamu......inkàbb ide ird le milyen vagy....lehet töbre jutsz.
2012. márc. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindent érdemes kipróbálni szerintem, max. tapasztalatot szerzel, de esélyt mindennek kell adni.

Azt javaslom viszont, hogy ha valaki felkelti az érdeklődésed, találkozzatok minél hamarabb, vagy ha megoldható, esetleg beszéljetek skype-on, mert azért az teljesen más, mikor hallod valaki hangját, egy fokkal személyesebb, mintha csak írogattok egymásnak.

Sok sikert! :)

2012. márc. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem nincs értelme. valahogy én is úgy éltem meg, mint ez a blogoló: [link] [link]
2012. márc. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült, és ismerek más is személyesen, aki neten találkozott a későbbi férjével.

A lényeg, hogy tényleg pár levél után váltsatok telefonra, msn-re és hamar találkozzatok nyilvános helyen. Ha nem jöttök be egymásnak, akkor jöhet a következő.

Azért kell gyorsan lerendezni a szóba eleve nem jöhetőket, mert sok idő/ energia, írnak neked 10-en, meg sem fogod tudni őket különböztetni a végén mél alapján, ha meg találkoztok, sok minden eldől.

2012. márc. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Scream85 ***** válasza:

Én is olyan típus vagyok, hogy az életben nehezebben ismerkedek. Nekem már 2-3 olyan hosszabb kapcsolatom is volt, hogy a lánnyal társkeresőn ismerkedtünk meg.

A jelenlegi páromat is ott ismertem meg. Lassan 3 éve együtt vagyunk....nemsokára lánykérés :D


F/26

2012. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van értelme. Én is egy 24 éves, átlagos lány vagyok, és internetes társkeresőn ismerkedtem meg egy nagyon rendes fiúval.


Viszont tudd: ahogyan a psontán ismerkedésnél a társtaláláshoz, ide is kell szerencse, humorézék (hogy a kudarcokat ne vedd magadra) és kitartás.


És minél előbb találkozz a másikkal személyesen is. Ha a levelezés alapján adott a szimpátia mindkét fél részéről, tessék találkozni személyesen, mert az a döntő. És a skype-os beszélgetést se javaslom, találkozni kell.

2012. márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem működhet. Csak oda kell figyelned, hogy a kamusokat időben ki tudd szűrni, és akkor minden a Te irányításod alatt lehet! ;)


20/f

2012. márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*spontán ismerkedésnél
2012. márc. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmi értelme, már nem vagyok fent! :-)


Én mindenféle chat-et kihagytam. Ha úgy éreztem, hogy a levelezés alapján mindketten szimpatikusnak találjuk a másikat, akkor megbeszéltük a találkozót.

Azt tapasztaltam, hogy akik a randi előtt beszélni akarnak, ők önbizalom hiányosak. Az írott chat-nek semmi értelme, mert a másik reakcióidejét lehetne kideríteni, de sosem lehet tudni, hogy hány embernek válaszolgat éppen.

2012. márc. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes próbálkoznod! 24 éves vagy, az még nagyon fiatal, és ha au életben nem megy, nyugodtan kipróbálhatod a netes keresgélést. Csak vigyázz, én kb 1 hétig voltam fenn egy társkeresőn, és azalatt vagy 20 randiajánlatot akartam, és nem könnyű levakarni a hülyéket...

De egy barátnőmnek sikerült, ő a neten találta meg az igazit, évek óta együtt vannak, már össze is költöztek.

2012. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!